Zlato překonává 2000 $ hranici! Vyplatí se ho ještě nakupovat?

0
Zlato překonává 2000 $ hranici! Vyplatí se ho ještě nakupovat?

Hodnota unce zlata dnes překonala magickou hranici 2000 $.

Bezprecedentní tištění peněz ze strany americké centrální banky, nekonečné nafukování akciových indexů a půjčování americké vládě si vybírají svou daň. Hodnota amerického dolaru neustále klesá na nová minima a cena tisíciletími osvědčených komodit letí nahoru rychleji než kdykoliv předtím. 

Zlato včerejší obchodní seanci uzavřelo nad hladinou 200 $ a dnes pokračuje v růstu. Aktuálně se obchoduje za rekordních 2040 $, pár dolarů pod historickým maximem.

Hodnota zlata za poslední měsíc vyrostla o 15 %! Chcete do něj rychle investovat a nenechat si ujít další zisky? Deriváty zlata můžete bezpečně a s minimálními poplatky obchodovat na platformě NAGA. Jde o rychlou, férovou a námi ověřenou obchodní platformu.

zlato překonává 200 $ graf

Vyplatí se ještě nakupovat zlato? Profesionální analýzu zlata, stříbra a dalších komodit najdete zde: Vzácné kovy dokazují, že z dolarů se stávají bezcenné papírky

Zlato jako bezpečné úložiště peněz v době krize

I když se o tom moc nemluví, svět v roce 2020 zasáhla masivní krize, ze které se budeme vzpamatovávat dalších deset let. A pandemií koronaviru to rozhodně nekončí! To byl jen spouštěč, který naplno odhalil slabiny americké a světové ekonomiky.

Odpovědí USA bylo spuštění největších finančních machinací v historii lidstva. Během několika měsíců vytiskly více než 7000 miliard dolarů, které používají na podporu největších amerických korporací a nafukování jejich akcií. Na papíře to vypadá tak, že americká ekonomika je v pohodě. Grafy z Wall Street však absolutně neodrážejí realitu.

Krachující podniky a masivní demonstrace v USA dokazují, že vstupujeme do nové éry. Dolar ztrácí status rezervní měny a čekají nás roky extrémní inflace, která zničí úspory obyčejných Američanů a mnoha států. Země východu jsou na vzestupu a tato ekonomická a mocenská válka mezi dvěma giganty (Čína a USA) tvrdě zasáhne i Evropu. Zlato se jeví jako nejlepší jistota v těchto těžkých časech.

Profesionální analýzu Bitcoinu naleznete zde: Přišlo avizované zamítnutí, můžeme brzy očekávat pokračování v expanzi?

Půjde Bitcoin ve stopách vzácných kovů?

Divokou kartou v této krizi je kryptoměna Bitcoin, o níž se často mluví jako o digitálním zlatě. Bitcoin má mnoho výhod oproti klasickým měnám a vzácným kovům. Je ho omezené množství a dá se jednoduše a levně posílat po celém světě. I během této krize působí jako skvělé úložiště hodnoty a krásně si drží svou hodnotu. V srpnu se Bitcoin dostal na nové letošní maximum a překonal hranici 12 000 $.

Bitcoin v době krize
Bitcoin v době krize

Blíží se tak k historickému maximu (20 000 $) z roku 2017. Tentokrát však pomalu a bez zbytečného hypu ze strany masmédií. Stojíme na začátku nového růstového cyklu na trhu s kryptoměnami! Pokud chcete ochránit své peníze před krizí, rozhodně se vyplatí část investovat i do Bitcoinu.

My doporučujeme tak učinit přes platformu Coinbase Pro, kde můžete nakupovat / prodávat Bitcoin za minimální poplatky a poslat si ho do soukromé peněženky, odkud vám ho nikdo nikdy nevezme.

Návod na desktop:

Coinbase

Návod na mobil:

Ako nakúpiť/predať kryptomeny s minimálnym poplatkom

avatar
  Subscribe  
Upozornit na