09.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Kvôli výpadku som sa dnes dostal k analýze altcoinov trošku neskôr ako zvyčajne. Nič sme však nezmeškali, pretože na trhu vládne až podozrivý kľud. Žeby ticho pred búrkou? V našom výbere je zopár altcoinov, ktoré sa v týchto dňoch oplatí sledovať.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano nám spravilo menšiu vlnku, ale inak platí to čo som písal včera. Trh si vyklesá k 2600 Satoshi a tam by sa mohol prepad aj zastaviť.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

Na IOTA nám vyšla ráno nová analýza. Nájdete ju na tomto odkaze

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar včera prekonal lokálny support a mieri si to DOWN. Síce mal tam ešte jeden pokus o návrat, no pri tomto pokuse narazil na MA55 a ten ho poslal späť. Buďte pripravený, že si môže vyklesať až k 3434 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON, podobne ako ADA, včera na chvíľku podskočil a som si takmer istý, že to bolo spôsobené pohybom na Bitcoine. Z dlhodobého hľadiska však ideme stále dole k 721 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa posledných 24 hodín stagnuje a postupuje do strany. Toto nie je klasická vlajka, takže smer, ktorým tento kanál opustí je ťažko predvídať. Uvidíme.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

Kolega si dnes zobral na mušku aj Binance Coin a rozobral ho v podrobnej analýze.

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa drží lokálnej trendovej čiary ako kliešt a pomaličky, ale iste kráča, k rezistencii 15.4$. Až sa naplno spustí MainNet, mohlo by to spraviť celkom peknú raketu Up. Ja osobne by som však s nákupom ešte počkal, až sa dostaneme za rezistenčné pásmo.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

Včera som mal zakreslení trojuholník na 6H grafe, ale ten trojuholník je zjavne oveľa väčší so špičkou priamo na Downtrend Line. K rozhodnutiu, kam ďalej, nám tak ostávajú prakticky už iba dva dni.

Analýza NEOUSD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple je na špičke formácie trojuholník. Ak by prerazil smerom Up, počkal by som ešte na prelomenie rezistencie 0.7$ a následne vstúpil do trhu. Bude to dobrá príležitosť k bezpečnému nákupu

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

MONERO sa nedokázalo udržať nad supportom 160$. Ten sa po prelomení zmenil na rezistenciu a trh aj napriek viacerým pokusom v týchto chvíľach nemá silu na jeho prekonanie. Momentálne cena klesá. Ak sa dostane pod 156$ (posledné LOW), prepad bude pokračovať až k 150$, kde sa nachádza silný support.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...