11.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Kryptotrh krváca a nám neostáva nič iné, iba čakať, kedy dôjde k obratu. Z tohto dôvodu dnešný update, je iba taká rekapitulácia, kde až jednotlivé altcoiny klesli a kde sú aktuálne úrovne supportov a rezistencií.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano, s menšími zástavkami, postupuje pozdĺž Downtrend Line (červená). Lokálny support 2600 Satoshi poľahky padol a mierime k 2441 Satoshi, čo bolo posledné LOW Cardana. Takže rezistencia je na úrovni 2600 Satoshi, support je prekticky každé okrúhle číslo.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA včera padla až pod 20000 Satoshi, no rýchlo sa spamätala a dokázala uzavrieť nad týmto supportom. V ďalšom raste jej momentálne bráni kĺzavý priemer MA200, ktorý tak tvorí silnú rezistenciu, cez ktorú má slabučký trh bez objemov problém pokračovať. Supporty máme na hodnotách 20000, 18800 a 18000 Satoshi.

Analýza IOTA/USD

XLM/BTC

Na Stellar máme úplne novú analýzu. Nájdete ju na tomto odkaze

TRX/BTC

TRXBTC

Tron prelomil aj posledný support a to predchádzajúce LOW na hodnote 721 Satoshi. Teraz mu už nič nestojí v ceste pri návrate k dlhodobej Trend Line.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa podobne ako ostatné altcoiny nabrala prudký pád a od včera stratila niečo cez 12% zo svojej hodnoty. Trh sa na chvíľku vrátil späť, no v raste mu bráni kĺzavý priemer MA200. Myslím, že si postupne opäť vyklesá k supportu 1361 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin je asi jediný altcoin, ktorý sa nenechal strhnúť prepadom Bitcoinu a ide si svoje. Síce s každou vlnkou tvorí nižšie HIGH, ale skôr ako prepadu pod support verím, že dochádza iba k akumulovaniu objednávok, po ktorom opäť vystrelí ku hviezdam. Retest silného supportu by mu tak dal dobrý základ pre ďalší rast.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin to zobral celkom zhurta a jeho pád nezastavil ani support 107$. Momentálne sa cena nachádza pod ním a konsoliduje vo vlajke. Myslím, že sa pôjdeme čoskoro pozrieť k psychologickej hranici 100$, no nedávam veľkú šancu tomu, že by tlaku trhu odolala. Uvidíme.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

Včerajšia svieca na EOS vyzerá skutočne strašidelne. EOS stratil z nášho výberu od včera asi najviac. Za 24 hodín je to viac ako 15%. Pri páde sa cena dotkla 10$ hranice a vrátila sa o kúsok späť. V týchto chvíľach dochádza ku konsolidácii, ale dá sa predpokladať, že toto nie je koniec prepadu. Na najbližšie hodiny by som to však odhadoval na postup do strany a vytvorenie vlajky.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO sa s tým moc nebabre a postupuje takmer kolmo dole. Po prelomení trojuholníka je to klesanie ešte desivejšie ako pri pohľade na Bitcoin. Áno, za posledných 24 hodín síce nestratilo toľko čo napr. Litecoin alebo EOS, na keď si uvedomíte, že ešte na začiatku roka NEO atakovalo hodnotu 200$ je to poriadny pád. A to ešte nie sme na konci. Ak povolí aj support na 43$, pôjdeme behom pár dní na 25,  čo bude desatina ATH. Smutný pohľad na tento nádejný projekt.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ešte pár dní dozadu sme snívali o nákupe. Dnes je situácia úplne iná a bojujeme o udržanie sa nad supportom 0.5$. Aj Ripple konsoliduje a pravdepodobne vytvorí vlajku. To je asi aj náčrt scénara na najbližšie hodiny. Viac asi k tomu nemám čo dodať.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

Na Monero nám večer vyšla podrobná analýza. Viac na tomto odkaze

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...