13.10.18 Denný update vývoja altcoinov – TRX, XRP, EOS, BNB, NEO

Share This Post

Zvykli sme si, že sobota býva na trhu kryptomien najpokojnejším dňom. A nie je tomu inak ani dnes. Altcoiny sa v priemere oproti včerajšku pohli o jedno percento a to či už smerom hore alebo dole. Vyzerá to ako keby tu nikto nebol a neobchodoval.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON pokračuje vo vypĺňaní formácie rastúci klin. Cena by mala pokračovať v raste až k hornej hrane. Avšak nespanikárte, keď cena zaváha v okolí 400 Satoshi. Je to silná hladina, trh na ňu reaguje pravidelne a nebude tomu inak pravdepodobne ani tentokrát.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa odrazil na hodnote 0.38$ a na šesťhodinovom grafe dokonca vytvoril formáciu Engulfing. No treba byť opatrný. Aj keď je formácia potvrdená, na dennom grafe to tak ružovo nevyzerá a skôr sa dá hovoriť o konsolidácii prepadu ako o otočení trendu. Takže k zobchdovaniu formácie by mohlo a malo dôjsť, ale to bude asi tak všetko. Silne pochybujem, že sa cena dokáže vyškriabať k hodnote 0.5$ za mincu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS už od augusta vytvára na svojom grafe formáciu trojuholník. A treba uznať, že ju dodržiava so železnou presnosťou. Po odraze od spodnej hrany môžme očakávať rast približne k 5.5$, kde trh bude reagovať na MA200. No to neznamená, že sa nedostaneme až k 5.7-5.8$. Treba však rátať s možnosťou, že na kĺzavom priemere príde reakcia.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin sa prejavil prepad Bitcoinu a tým aj celkový útlm na trhu kryptomien. Cena preletela oboma kĺzavými priemermi aj lokálnou Trend Line prakticky bez povšimnutia. Aktuálne cena tohto coinu rastie, ale bude to trápenie a prekonanie MA200 bude tvrdý oriešok. Kľudne sa môžme držať na tejto hodnote aj celý týždeň.

NEO/BTC

neoBTC

NEO sa posadilo na support a tak ako som písal v predošlom update, posúvame sa do strany kopírujúc práve túto hladinu. Trh konsoliduje vo vlajke a môže sa veľmi ľahko stať, že po niekoľkých sviečkach preletí supportom a zastaví sa až…ani sám neviem kde, pretože už tam takmer nie je support, ktorý by mohol tento coin podržať. Takže ostávajú už iba okrúhle čísla.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....