13.10.18 Denný update vývoja altcoinov – TRX, XRP, EOS, BNB, NEO

Share This Post

Zvykli sme si, že sobota býva na trhu kryptomien najpokojnejším dňom. A nie je tomu inak ani dnes. Altcoiny sa v priemere oproti včerajšku pohli o jedno percento a to či už smerom hore alebo dole. Vyzerá to ako keby tu nikto nebol a neobchodoval.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON pokračuje vo vypĺňaní formácie rastúci klin. Cena by mala pokračovať v raste až k hornej hrane. Avšak nespanikárte, keď cena zaváha v okolí 400 Satoshi. Je to silná hladina, trh na ňu reaguje pravidelne a nebude tomu inak pravdepodobne ani tentokrát.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa odrazil na hodnote 0.38$ a na šesťhodinovom grafe dokonca vytvoril formáciu Engulfing. No treba byť opatrný. Aj keď je formácia potvrdená, na dennom grafe to tak ružovo nevyzerá a skôr sa dá hovoriť o konsolidácii prepadu ako o otočení trendu. Takže k zobchdovaniu formácie by mohlo a malo dôjsť, ale to bude asi tak všetko. Silne pochybujem, že sa cena dokáže vyškriabať k hodnote 0.5$ za mincu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS už od augusta vytvára na svojom grafe formáciu trojuholník. A treba uznať, že ju dodržiava so železnou presnosťou. Po odraze od spodnej hrany môžme očakávať rast približne k 5.5$, kde trh bude reagovať na MA200. No to neznamená, že sa nedostaneme až k 5.7-5.8$. Treba však rátať s možnosťou, že na kĺzavom priemere príde reakcia.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin sa prejavil prepad Bitcoinu a tým aj celkový útlm na trhu kryptomien. Cena preletela oboma kĺzavými priemermi aj lokálnou Trend Line prakticky bez povšimnutia. Aktuálne cena tohto coinu rastie, ale bude to trápenie a prekonanie MA200 bude tvrdý oriešok. Kľudne sa môžme držať na tejto hodnote aj celý týždeň.

NEO/BTC

neoBTC

NEO sa posadilo na support a tak ako som písal v predošlom update, posúvame sa do strany kopírujúc práve túto hladinu. Trh konsoliduje vo vlajke a môže sa veľmi ľahko stať, že po niekoľkých sviečkach preletí supportom a zastaví sa až…ani sám neviem kde, pretože už tam takmer nie je support, ktorý by mohol tento coin podržať. Takže ostávajú už iba okrúhle čísla.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...