15.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Na nami sledovaných altcoinoch sa potvrdilo viacero obratových formácii, takže aspoň pre túto chvíľu to vyzerá na rast altcoinov. Nehovorím, že to bude platiť najbližší mesiac, ale aspoň najbližšie dva-tri dni by sme mali rásť a postupne jednotlive signály zobchdoovať.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano nakoniec dokázalo uzavrieť dennú sviecu nad hodnotou 2555 Satoshi a tým potvrdiť formáciu Morning Star. Aj keď to síce teraz na rast nevyzerá, na grafe máme platný signál a malo by dôjsť minimálne k jeho zobchodovaniu. Podľa výšky formácia by to aspoň k 2800 Satoshi mohlo vydať.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA zatiaľ, aj na vzdory fundamentom, pokračuje v poklese a drží sa aktuálnej Downtrend Line. No osobne by som si dal na tento coin pozor. Zalistovanie na novú burzu je silný fundament pre každý coin a efekt by sa mal dostaviť.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Na Stellar máme podobnú situáciu ako na Cardano. Na dennom grafe je platný obratový signál Morning Star a z tohto dôvodu očakávam rast minimálne k 4000 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

Na Tron nám včera vyšla ďalšia podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

ZIL/BTC

ZILBTC

O Zilliqe som včera písal, že na H6 grafe je potvrdená formáciu Hammer. Dnes už máme platný aj ďalšiu formáciu a to Engulfing na dennom grafe. Síce momentálne na trhu vládne Pullback, ale mali by sme aspoň do zobchodovania týchto obratových formácii rásť.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin sa momentálne nachádza v presne opačnej pozícii ako ostatné coiny a na jeho grafe máme platnú formáciu Evening Star. Treba očakávať pokles k supportu 20000 Satoshi.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

Na Litecoin máme taktiež novú analýzu. Nájdete je tu.

NEO/USD

NEOUSD

NEO pokračuje v konsolidácii. Tak ako som písal aj včera, rast neznamenal žiaden obrat, je to iba konsolidácia silného prepadu z posledných dní. Predpokladám, že na grafe sa nám bude tvoriť vlajka a NEO bude opäť niekoľko dní konsolidovať a približovať sa k Downtrend Line.

Analýza NEO/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS je ďalší z coinov na ktorom máme platný obratový signál Morning Star. Takže ideme UP? Mali by sme. Minimálne k 14$ by sme sa mali dostať.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

Aj na Ripple máme novú podrobnú analýzu. Viac na tomto odkaze.

XMR/USD

XMRUSD

Monero vytvorilo priam ukážkový obratový signál Hammer, ktorý sa nám včera potvrdil ďalšou bullish (zelenou) sviecou. Formácia bude zobchodovaná blízko rezistencie 150$.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...