17.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Od včera sa nám toho na altcoinoch príliš neudialo. Celý trh stagnuje a čaká na nejaký impulz. Iba ázijsky tiger Binance Coin pokračuje v spanilej jazde a rastie ako keby ho ťahali za uši.

ADA/BTC

ADABTC

Od včera prakticky žiadna zmena. Ani hore, ani dole. Čo jednou sviecou získame, hneď následujúca zmaže. Trh opäť otestoval support na 2476 Satoshi a to je asi tak všetko, čo sa za 24 hodín udialo. Pokračujeme v postupe do strany a vyčkávame.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA včera postupovala do strany až pokiaľ nenarazila na Downtrend Line. Tá poslala cenu opäť o čosi nižšie. Už to tu píšem pár dní, poklesu k supportu 18000 sa pravdepodobne nevyhneme.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar je na tom rovnako ako ADA, čiže takmer bez zmeny. Trh nutne potrebuje prekonať akcelerovanú Downtrend Line (biela) aby sa opäť nakopol k rastu. Neviem ako dlho ešte tento patový stav potrvá, ale je to poriadna nuda.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON včera nakoniec predsa len prekonal Downtrend Line a pokračoval v postupe do strany. Určite to neznamená koniec prepadu, no je to dobré znamenie, že Downtrend pomaličky oslabuje. Iba tie objemy stále chýbajú.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

Na Zilliqu nám vyšla nová podrobná analýza, ktorú nájdete na tomto odkaze.

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin nakoniec včera zdolal aj rezistenciu z posledného ATH, čiže 23960 Satoshi a pokračuje v spanilej jazde. Ak máte nastavený Stop-loss, tak si všimnite graf, aké vlnky postupne tvorí a podľa toho prispôsobte aj jeho umiestnenie.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Na Litecoine sa tvorila obratová formácia 1-2-3 Bottom, ale…myslím si, že táto možnosť padla, keď bullish svieca svojim knotom prerazila druhé dno. Na krypte sme zvyknutý, že tu sa na puntičkárstvo moc nehrá, ale pochybujem, že trh bude takto sprznenú formáciu rešpektovať. Uvidíme. Neckline je naznačená v grafe ako biela linka.

Analýza LTC/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO sa zastavilo na lokálnom supporte 38$ a doslova sa k nemu prilepilo. Cena sa už druhý deň plazí pozdĺž tohto supportu s odchýlkou 20 pencí. Predpokladám, že tento stav bude pretrvávať aj dnes, prípadne môže nastať malý nárast. Ale z dlhodobejšieho hľadiska sa trh potrebuje dostať späť k Downtrend Line, nakoľko ho prudkým prepadom od nej poriadne vzdialil.

Analýza NEO/USD

EOS/USDEOSUSD

EOS sa drží na cene 10.5$ aj keď knotom jednej sviece otestoval hranicu 10$. Vývoj tohto coinu je v tejto chvíli celkom ťažké predvídať, pretože po spustení MainNetu budú trhom mávať fundamenty. Som prekvapený, že včerajší výpadok blockchainu EOS nespôsobil ani najmenšie zakolísanie ceny. Čo sa vlastne stalo? Nič, iba jednoducho blockchain úplne zamrzol, čo spôsobilo viac ako päťhodinový výpadok. Problém sa nakoniec podarilo odstrániť vydaním ďalšej záplaty. Pre túto chvíľu sa to nezdá ako veľký problém, no ak by na blockchaine EOS bežali aj iné projekty, ako napr. na Ethereu, výpadok by mal fatálne následky, pretože by nefungovalo absolútne nič. To nie je najlepšia reklama pre tento ambiciózny projekt dva dni po spustení siete.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple tvorí trojuholník a ešte v priebehu dneška by sa mohlo rozhodnúť kam ďalej. Viac asi nemám čo k tomu dodať. Tu neostáva nič iné, iba čakať.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa aj naďalej drží lokálneho supportu a tento trend ešte pravdepodobne nejakú tu hodinku potrvá. No čo, čaká sa na Bitcoin.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...