22.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Na altcoinoch už pridlho vládol pokoj a ak som včera písal, že to vyzerá ako ticho pred búrkou, tak dnes už búrka začala. Všetky altcoiny sa pohli smerom dole až na ázijského tigra, ktorý si ide po nové ATH. Tak poďme sa pozrieť na jednotlivé altcoiny podrobnejšie.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano prelomilo lokálny support 2362 Satoshi a cena pokračuje smerom dole. Myslím, že sa zastavíme až niekde pri 1671 Satoshi. Je to ešte poriadny kus cesty, ale…veľa hladín kde by mohlo dôjsť k odrazu tam nie je. Jedine kde by sa dalo rátať s nejakým spomalením je okrúhle číslo 2000 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA si dokráčala k okraju obchodného kanálu. Bohužiaľ na jeho prerazenie nenašla silu a tak klesla opäť o stupienok nižšie. V týchto chvíľach sme už svedkami lámania supportu 17000 Satoshi a to znamená len jedno. Pokračujeme v klesaní k supportnemu pásmu 16200-13000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Moja včerajšia úvaha o opätovnom poklese pod support 3434 Satoshi, sa napokon ukázala ako správna a pokračujeme v klesaní. V týchto chvíľach je už viac-menej isté, že smerujeme k supportu na hodnote 3084 Satoshi. Tam sa rozhodne čo ďalej.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON konsoliduje vo vlajke, ale myslím, že to nepotrvá dlho a trh túto formáciu zruší a rozbehne sa opäť smerom dole k trendovej čiare.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Aj Zilliqa oslabila a v týchto chvíľach atakuje support 1200 Satoshi. Pravdepodobne na ňom príde k menšej reakcii a spomaleniu prepadu, no dlho sa nezdrží a pôjdem na cenu 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin nám ide krásne podľa včerajšej analýzy. Odraz od supportu obchodného kanálu a ďalší pekný rast. Následne reakcia na rezistencii 25504 Satoshi a teraz môžme čakať na jej prerazenie a ďalší rast k ATH, ktoré som zaznačil do grafu.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin opustil trojuholník a mieri prudko dole. Ak sa nedokáže odraziť ani nad posledným LOW, čo je 89$, bude nasledovať klesanie až niekde k hodnotám 70-60$. Ak Litecoin držíte, určite už nepredávajte a na chvíľku naň zabudnite. Každý coin má svoje dno, od ktorého sa skôr alebo neskôr odrazí.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

Na EOS nám vyšla včera večer podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

NEO/USD

NEOUSD

NEO taktiež prekonalo support, ktorý ho držal ešte ako tak nad vodou niekoľko dní a zamierilo si to k supportnemu pásmu na úrovni 32-23$. Tu už v týchto chvíľach nie je čo písať.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple odmietlo prekonať Neckline formácie dvojité dno a tým úplne zhasla nádej na obrat. Aktuálne mierime k supportu 0.5$ a uvidíme, čo bude ďalej. Ak by došlo k jeho prelomeniu, jeden support sa ešte nachádza na cene 0.45$ a tak je už iba vzduchoprázdno až k hodnote 0.25$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

A napokon Monero. Monero taktiež, ako aj ostatné altcoiny, opustilo svoju formáciu a mieri k supportnemu pásmu na hodnotách 100-80$.Na psychologickej hranici 100$ by malo dôjsť k primeranej reakcii, ale netrúfnem si v týchto chvíľach predvídať či odolá. Uvidíme.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...