22.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Na altcoinoch už pridlho vládol pokoj a ak som včera písal, že to vyzerá ako ticho pred búrkou, tak dnes už búrka začala. Všetky altcoiny sa pohli smerom dole až na ázijského tigra, ktorý si ide po nové ATH. Tak poďme sa pozrieť na jednotlivé altcoiny podrobnejšie.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano prelomilo lokálny support 2362 Satoshi a cena pokračuje smerom dole. Myslím, že sa zastavíme až niekde pri 1671 Satoshi. Je to ešte poriadny kus cesty, ale…veľa hladín kde by mohlo dôjsť k odrazu tam nie je. Jedine kde by sa dalo rátať s nejakým spomalením je okrúhle číslo 2000 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA si dokráčala k okraju obchodného kanálu. Bohužiaľ na jeho prerazenie nenašla silu a tak klesla opäť o stupienok nižšie. V týchto chvíľach sme už svedkami lámania supportu 17000 Satoshi a to znamená len jedno. Pokračujeme v klesaní k supportnemu pásmu 16200-13000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Moja včerajšia úvaha o opätovnom poklese pod support 3434 Satoshi, sa napokon ukázala ako správna a pokračujeme v klesaní. V týchto chvíľach je už viac-menej isté, že smerujeme k supportu na hodnote 3084 Satoshi. Tam sa rozhodne čo ďalej.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON konsoliduje vo vlajke, ale myslím, že to nepotrvá dlho a trh túto formáciu zruší a rozbehne sa opäť smerom dole k trendovej čiare.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Aj Zilliqa oslabila a v týchto chvíľach atakuje support 1200 Satoshi. Pravdepodobne na ňom príde k menšej reakcii a spomaleniu prepadu, no dlho sa nezdrží a pôjdem na cenu 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin nám ide krásne podľa včerajšej analýzy. Odraz od supportu obchodného kanálu a ďalší pekný rast. Následne reakcia na rezistencii 25504 Satoshi a teraz môžme čakať na jej prerazenie a ďalší rast k ATH, ktoré som zaznačil do grafu.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin opustil trojuholník a mieri prudko dole. Ak sa nedokáže odraziť ani nad posledným LOW, čo je 89$, bude nasledovať klesanie až niekde k hodnotám 70-60$. Ak Litecoin držíte, určite už nepredávajte a na chvíľku naň zabudnite. Každý coin má svoje dno, od ktorého sa skôr alebo neskôr odrazí.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

Na EOS nám vyšla včera večer podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

NEO/USD

NEOUSD

NEO taktiež prekonalo support, ktorý ho držal ešte ako tak nad vodou niekoľko dní a zamierilo si to k supportnemu pásmu na úrovni 32-23$. Tu už v týchto chvíľach nie je čo písať.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple odmietlo prekonať Neckline formácie dvojité dno a tým úplne zhasla nádej na obrat. Aktuálne mierime k supportu 0.5$ a uvidíme, čo bude ďalej. Ak by došlo k jeho prelomeniu, jeden support sa ešte nachádza na cene 0.45$ a tak je už iba vzduchoprázdno až k hodnote 0.25$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

A napokon Monero. Monero taktiež, ako aj ostatné altcoiny, opustilo svoju formáciu a mieri k supportnemu pásmu na hodnotách 100-80$.Na psychologickej hranici 100$ by malo dôjsť k primeranej reakcii, ale netrúfnem si v týchto chvíľach predvídať či odolá. Uvidíme.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...