Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Share This Post

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre políciu Českej republiky a prokurátorov. Školenia prebehli v rámci globálneho programu, ktorý Binance organizuje pre orgány činné v trestnom konaní.

Binance školila českých policajtov

Najväčšia kryptomenová burza na svete Binance pravidelne spolupracuje s českými orgánmi činnými v trestnom konaní pri sledovaní a dohľadávaní podozrivých účtov a podvodných aktivít. Snaží sa tak prispieť k boju proti financovaniu terorizmu, ransomwaru, obchodovaniu s ľuďmi, zneužívaniu detí a finančnej kriminalite. V uplynulom týždni preto zorganizovala sériu workshopov pre českých policajtov a prokurátorov.

Workshopy poskytli policajtom a prokurátorom nielen prednášky, ale aj aktívnu pomoc pri vyšetrovaní závažnej trestnej činnosti. Témy seminárov bolo okrem iného dohľadávanie podozrivých krypto transakcií aj pomoc pri zabavovaní výnosov z trestnej činnosti naprieč rôznymi blockchainmi.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

Kyrylo Khomiakov, generálny riaditeľ kryptoburzy Binance pre strednú a východnú Európu, vyhlásil:

Naším cieľom v Binance je urobiť kryptosystém bezpečnejším pre všetkých používateľov tým, že pomáhame orgánom činným v trestnom konaní odhaľovať a odrádzať zlých aktérov. Táto iniciatíva povedie k tomu, že postupom času budú žiadosti policajtov a ďalších orgánov cielenejšie a umožnia hladší priebeh vyšetrovacích procesov…

Školiaci program v Česku viedol Jarek Jakubček, vedúci školiteľ tímu Binance Investigations, ktorý sa skladá z najskúsenejších bývalých vyšetrovateľov z radov orgánov činných v trestnom konaní v EÚ a USA. V uplynulom roku tento tím participoval na viac ako 70 workshopoch zameraných na boj proti kybernetickej a finančnej kriminalite s orgánmi činnými v trestnom konaní v rôznych krajinách sveta.

Vzhľadom na to, že stále viac regulačných orgánov, verejných orgánov činných v trestnom konaní a zúčastnených strán zo súkromného sektora sa bližšie zaoberá kryptomenami, zaznamenávame zvýšený dopyt po školeniach, ktoré pomáhajú vzdelávať v oblasti kryptomenovej kriminality a boji proti nej. Aby sme tento dopyt uspokojili, posilnili sme náš tím, aby sme mohli vykonávať viac školení a spolupracovať ruka v ruke s regulačnými orgánmi po celom svete…

Uviedol Jarek Jakubček, vedúci školiteľ kryptoburzy.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje pred vývojom digitálnej meny centrálnej banky USA (CBDC)

Robert Kiyosaki, autor bestselleru "Bohatý otec, chudobný otec", varuje...

Vzostup kryptomien v Brazílii prinútil centrálnu banku k sprísneniu regulácie

Guvernér brazílskej centrálnej banky v prejave pred finančnou a...

Nový americký zákon požaduje, aby firmy hlásily mimořetězcové transakce vládě

Nový zákon ve Spojených státech má za cíl požadovat,...

MicroStrategy opäť nakupovala, teraz už drží viac ako 158 tisíc bitcoinov

Spoločnosť MicroStrategy, ktorá sa zaoberá oblasťou business intelligence a...

Medvede potrebujú do zajtra dostať cenu bitcoinu pod 26 000 USD

Kurz ceny bitcoinu včera okolo obeda začal silne stúpať....

Cena bitcoinu v ohrození? Index amerického dolára potvrdzuje býčí „zlatý kríž“

Index sily dolára (DXY) dosiahol 22. septembra najvyššiu úroveň...