Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Share This Post

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre políciu Českej republiky a prokurátorov. Školenia prebehli v rámci globálneho programu, ktorý Binance organizuje pre orgány činné v trestnom konaní.

Binance školila českých policajtov

Najväčšia kryptomenová burza na svete Binance pravidelne spolupracuje s českými orgánmi činnými v trestnom konaní pri sledovaní a dohľadávaní podozrivých účtov a podvodných aktivít. Snaží sa tak prispieť k boju proti financovaniu terorizmu, ransomwaru, obchodovaniu s ľuďmi, zneužívaniu detí a finančnej kriminalite. V uplynulom týždni preto zorganizovala sériu workshopov pre českých policajtov a prokurátorov.

Workshopy poskytli policajtom a prokurátorom nielen prednášky, ale aj aktívnu pomoc pri vyšetrovaní závažnej trestnej činnosti. Témy seminárov bolo okrem iného dohľadávanie podozrivých krypto transakcií aj pomoc pri zabavovaní výnosov z trestnej činnosti naprieč rôznymi blockchainmi.

Mohlo by vás tiež zaujímať: Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

Kyrylo Khomiakov, generálny riaditeľ kryptoburzy Binance pre strednú a východnú Európu, vyhlásil:

Naším cieľom v Binance je urobiť kryptosystém bezpečnejším pre všetkých používateľov tým, že pomáhame orgánom činným v trestnom konaní odhaľovať a odrádzať zlých aktérov. Táto iniciatíva povedie k tomu, že postupom času budú žiadosti policajtov a ďalších orgánov cielenejšie a umožnia hladší priebeh vyšetrovacích procesov…

Školiaci program v Česku viedol Jarek Jakubček, vedúci školiteľ tímu Binance Investigations, ktorý sa skladá z najskúsenejších bývalých vyšetrovateľov z radov orgánov činných v trestnom konaní v EÚ a USA. V uplynulom roku tento tím participoval na viac ako 70 workshopoch zameraných na boj proti kybernetickej a finančnej kriminalite s orgánmi činnými v trestnom konaní v rôznych krajinách sveta.

Vzhľadom na to, že stále viac regulačných orgánov, verejných orgánov činných v trestnom konaní a zúčastnených strán zo súkromného sektora sa bližšie zaoberá kryptomenami, zaznamenávame zvýšený dopyt po školeniach, ktoré pomáhajú vzdelávať v oblasti kryptomenovej kriminality a boji proti nej. Aby sme tento dopyt uspokojili, posilnili sme náš tím, aby sme mohli vykonávať viac školení a spolupracovať ruka v ruke s regulačnými orgánmi po celom svete…

Uviedol Jarek Jakubček, vedúci školiteľ kryptoburzy.

Sme aj na sociálnej sieti LinkedIn. Ak máte akúkoľvek otázku týkajúcu sa kryptomien, neváhajte sa pridať do našej diskusnej skupiny na Facebooku. Pre viac informácií sa nezabudnite pripojiť aj na náš oficiálny discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čaká ďalší zábavný a zaujímavý obsah. Máme tiež Youtube kanál, kde môžete dať odber, aby vám neutieklo žiadne video alebo stream. Podporu nám môžete vyjadriť skrze Patreon TU.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...