Bitcoin prorazil z trianglu, ale klíčový support dalšímu poklesu zabránil

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin (BTC) konečně prorazil z dlouho sledovaného praporku/trianglu a velmi rychle jsme se dočkali i otestování klíčového supportu v blízkosti 30 000 USD. Zatím se zdá, že se nakupujícím povedlo hladinu ubránit. Hrálo jim dost do karet, že se po průrazu z patternu na trh nevrátila dynamika a iniciativa ze strany prodejců nebyla vůbec silná.

Mohlo by vás také zajímat: Binance spouští další staking akci s odměnou 34,79 % APY! – Využij možnost pasivního příjmu

To je dost zvláštní, po vylití ceny se předpokládalo, že okamžitě využijí situace. Na dnešním livestreamu v 19:00 na kanálu Bitlink si tedy rozebereme možnosti, které mohou po ubránění klíčového supportu následovat. Kromě toho si samozřejmě rozebereme Altcoin Index, zlato a případně vybrané altcoiny.

BTC
Zdroj: tradingview.com

Mohlo by vás také zajímat: Dogecoin vydělal zakladateli Etherea neuvěřitelných 4,3 milionu dolarů!

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.