BitPay začal podporovat platby prostřednictvím Shiba Inu

BitPay přidává Shiba Inu
BitPay přidává Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock.com/Piotr Swat

Poskytovatel kryptoplatebních služeb BitPay přidal Shiba Inu do svého seznamu podporovaných kryptoměn. Oznámení přichází poté, co Newegg a AMC oznámily partnerství s firmou s cílem přinést platby SHIB na jejich příslušné platformy.

BitPay podporuje platby s Shiba Inu

Společnost zabývající se kryptoplatbami prostřednictvím blogového příspěvku na své webové stránce oznámila, že platforma nyní podporuje platby prostřednictvím kryptoměny SHIB.

BitPay je platforma, která umožňuje uživatelům ukládat a platit pomocí kryptoměn dle vlastního výběru. Je to jeden z nejpopulárnějších poskytovatelů kryptoměnových platebních služeb na světě a v současnosti jej používá široká škála obchodníků k přijímání plateb v digitálních měnách.

Začátkem roku AMC oznámil, že řetězec kin brzy začne akceptovat Shiba Inu ve spolupráci s poskytovatelem plateb. Generální ředitel AMC prozradil, že osobně požádal BitPay o přidání mince.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Mohlo by tě zajímat – TOP 3 kryptoměny, které se vyplatí nyní koupit po poklesu

Koncem minulého měsíce technologicky zaměřený maloobchodní gigant Newegg také oznámil, že začne akceptovat SHIB „začátkem prosince“. Přirozeně společnost elektronického obchodu také používá platformu k tomu, aby svým zákazníkům přinesla kryptoměny jako možnost platby.

Po oficiálním oznámení BitPay také Newegg rychle potvrdil na Twitteru, že uživatelé mohou okamžitě začít platit na platformě pomocí Shiba Inu.

Přečti si také – Podle těchto metrik obchodníci upřednostňují ETH před Bitcoinem – cena poroste


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.