Shiba Inu se připravuje na spuštění své první multiplatformové hry

Shiba Inu spouští první hru
Shiba Inu spouští první hru. Zdroj: Shutterstock.com/Ira Lichi

Shiba Inu nedávno představila Shiba Inu Games, nejnovější část projektu, která má podpořit přijetí v herním průmyslu. Meme coin tak rozšiřuje svoji působnost v různých odvětvích a hry jsou nyní na tomto seznamu. Společnost oznámila, že plánuje vydat multiplatformovou hru, kde si budou moci držitelé zahrát mezi sebou.

Aby se to stalo realitou, projekt hledal herní studio, které by pomohlo tuto vizi vynést na světlo. Hledání bylo obtížné a plné zklamání, ale meme mince našla svého dokonalého partnera v PlaySide Studios.

Shiba Inu vyvíjí první hru

Ve sdělení zveřejněném na Twitteru tým potvrdil, že uzavřel partnerství s australským herním studiem PlaySide. Meme coin uvádí, že uzavřel s vývojářem osmiměsíční dohodu o vytvoření své hry.

PlaySide Studios je největším australským veřejně kótovaným vývojářem her. Spolupracoval s několika silnými hráči v zábavním průmyslu včetně společností Disney, Pixar, Warner Bros. a Nickelodeon. Partnerství bude znamenat spuštění úplně první hry Shiba Inu. Obě strany vyjádřily spokojenost s dohodou, protože by umožnila každému projektu přejít do nového odvětví.

Pokud chceš nakoupit Bitcoin, Ethereum či jiné kryptoměny, jednoznačně doporučujeme využít služeb burzy Binance. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Přečti si také – Milovníci fotbalu utratili přinejmenším 350 milionů dolarů za tzv. „fan tokeny“ – přichází nový trend?

SHIB hry na různých platformách

PlaySide Studios pomůže nasadit hru na více platforem od mobilních zařízení, stolních počítačů až po metaverzum.

Umění z populárních „ShiboshiNFT bude začleněno do hry a bude vydána kolekce hracích karet, strategie a bojové mechaniky. Spuštění hry je naplánováno na první čtvrtletí 2023.

Mohlo by tě zajímat – TOP 3 kryptoměny, které se nyní vyplatí koupit po poklesu


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.