Downtrendové struktury proraženy – Tři altcoiny, které se vyplatí nakupovat

0

V minulém streamu jsme si podrobně rozebrali situaci na Bitcoinu (BTC), což nakonec vyústilo v breakout ze symetrického trianglu. Pravděpodobně tedy atakujeme swing high z letošního srpna. Ale co altcoiny? V těchto chvílích to jednoznačně vypadá, že ty korekční struktury tvořící se několik týdnů jsou prolomeny.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Býčí trend na altcoinech?

Ale to není všechno – jak jsem zmínil v předešlé analýze na Monero a Link, podstatná část altcoinů zřejmě definitivně prolomila tu svoji bear strukturu. Jmenovitě se jedná o Binance coin, Ethereum, Link a nyní se k tomu dokonce přidalo i Monero, neboť se na tomto trhu podařilo překonat swing high z roku 2019.

Těch signálů, že se situace na trhu razantně změnila, je tu spousta a měli bychom to určitě brát v potaz. Nicméně nesmíme ignorovat i fakt, že jsou altcoinové trhy, které jsou dost slabé a zrovna to u nich na bull run nevypadá. Co je však tím nejrelevantnějším signálem, že je nový býčí cyklus tady? To se dozvíte na středečním streamu, kde si jednotlivé trhy rozebereme.

To ale není vše, v našem streamu se budeme zabývat i dolarovým indexem a samozřejmě i akciovými indexy, jako jsou S&P 500 a Nasdaq. Bitcoin totiž reaguje na vývoj u ostatních trhů, kdy znatelný vliv má dolarový index DXY. Na vyžádání si můžeme rozebrat i nějaké altcoiny. To vše ve středu na streamu na kanálu BitLink v 18:00.

Přihlašte se k odběru, ať nezmeškáte naše zpravodajství!

Těšíme se na vás

avatar
  Subscribe  
Upozornit na