01.06.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Zopár altcoinov mi v posledných hodinách skutočne urobilo radosť a nakopli sa k peknému rastu. Avšak sú aj také, ktoré sa buď nevedia rozhodnúť ako ďalej alebo iba vyčkávajú na Bitcoin. Viac v našom dennom update.

ADA/BTC

ADABTC

Vyzerá to tak, že Cardano po dňoch rastu narazilo na prvú silnú prekážku a je ňou práve Downtrend Line (červená). Prichádza po hodoch bolenie brucha? Uvidíme. Ja dúfam, že pokles je len dočasný. Cardano potrebuje nabrať nové objednávky, ktoré by pomohli preraziť túto Trend Line, no zároveň sa musí udržať and Uptrend Line (zelená). Najideálnejší scénar by bol, ak by sa cena vrátila na Uptrend Line, trošku konsolidovala do strany a následne vystrelila UP. Či to tak bude je teraz vo hviezdach. Ak ste v trhu, nezabudnite na Stop-loss, pretože ak prelomí support v podobe tej zelenej Trend Line, pôjdeme opäť k 2500 Satoshi.

Včera vyšla nová analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA včera predviedla veľmi pekný rast. Po opustení vlajky povyskočila až hranici 24tis Satoshi o ktorej som včera písal. Dnes čakám podobnú konsolidáciu vo vlajke ako tomu bolo včera a naberanie objednávok pred pokusom o prerazenie tejto rezistencie. Ak sa to podarí, trh bude mať voľnú cestu až k 27200 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

LTC/USD

Na Litecoin máme novú analýzu. Nájdete ju pod týmto odkazom.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar ma milo prekvapil. Po včerajšom odmietnutí ísť nad MA55 som čakal jeho pokles až k supportu. No on sa spamätal, znova zaútočil na tento kĺzavý priemer a dokonca nad ním dokázal uzavrieť aj dennú sviecu. Ak vidíte na obrázku, ten sa mu stal pre túto chvíľu oporou a ja dúfam, že to bude zároveň aj odrazový mostík pre jeho ďalší rast. 4000 Satoshi je psychologická hranica a ak ju prelomíme, pôjdeme až k 4400 Satoshi, kde sa nachádza ďalšia rezistencia a hlavne Downtrend Line.

Analýza IOTA/BTC

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa stále drží nad supportom, čo je celkom pozitívne. Ale pohľad na denný graf už tak pozitívny nie je. Na ňom je už jasne rozpoznateľný trojuholník, ktorý cena pomaličky vypĺňa. Chystá sa nejaké prekvapenie? Asi áno a nebude dvakrát pozitívne. Myslím, že aj pod ťarchou fundamentov, ktoré teraz okolo tejto kryptomeny zaznievajú, trh opustí túto formáciu prerazením supportu, čo vyvolá prepad. V takom prípade by sa cena mohla zastaviť na 9$, ale dno to asi stále nebude.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

TRXBTC

TRON. Každý držiteľ tejto kryptomeny musí mať hlavu v smútku. Tron je každým dňom nižšie a ako vidíte na grafe, klesanie tak skoro ani neskončí. Prakticky s každou sviečkou sa tvorí nižšie HIGH a cena už doslova visí na supporte 787 Satoshi. A to sme týždeň dozadu útočili na 1000ku. Dalo by sa čakať, že spustenie vlastného MainNetu by malo kryptomenu oživiť, no na Tron to ma zjavne presne opačný dopad. Držte si klobúky, pôjdeme z kopca.

Analýza TRX/BTC

NEO/USD

NEOUSD

Na grafe NEO sa už dá vypozorovať krátkodobý Uptrend. Bude sa ho držať a prelomí rezistenciu 54$? Tak na to som sám zvedavý. Zospodu má cena podporu v podobe všetkých troch kĺzavých priemerov. Ak sa neutrhne Bitcoin, mohli by sme sa čoskoro dočkať pokusu o prelomenie tejto rezistencie, čo by dostalo NEO do pokojnejších a istejších vôd.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa síce spamätal a odvrátil prepad pod 0.5$ no zároveň nemá dostatok síl k ďalšiemu rastu a prekonaniu rezistencie 0.62$. Cena sa pomaličky plazí do strany a celkovo je to nuda. Potrebujeme sa dostať nad túto rezistenciu a nakopnúť k ďalšiemu rastu. Mám pocit, že Ripple opäť vyčkáva na Bitcoin.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero je stále na hrane a je ťažké predvídať čo urobí. Nechce sa mu ani pod support, čo by znamenalo celkom slušný pád, ale taktiež nemá chuť ani ísť smerom hore. Tu neostáva nič iné, iba čakať.

Analýza XMR/USD

ZIL/BTC

ZILBTC

Na Zilliqe môžme aktuálne sledovať prepad ceny z formácie trojuholník, ktorú tam trh behom posledných dvoch dní vykreslil. Najbližšia zastávka bude pravdepodobne MA200 alebo až LOW formácie a to hodnota 1367 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...