01.07.18 Technická analýza – denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Včerajšie nadšenie rýchlo opadlo a altcoiny sa vrátili k stagnácii. Opäť čakáme na Bitcoin. Takže dnes to bude skôr iba o vyčkávaní ako o nejakých ráznych pohyboch, či už smerom hore alebo dole.

ADA/BTC

Na Cardano nám vyšla včera podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA nadobro opustila obchodný kanál a postupuje do strany v rozmedzí 15300-16200 Satoshi. Myslím, že tento stav ešte nejakú chvíľu potrvá a je ťažké odhadnúť, či ide o skutočné otáčanie trendu alebo iba vyčkávanie na Bitcoin. Ak by sa IOTE podarilo prelomiť rezistenciu 16200, bol by to signál pre ďalší rast. V takom prípade by cena mohla stúpnuť až niekam k 19000 Satoshi. V prípade prelomnia supportu 15300, cena môže klesnúť až k 13000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Včerajšie nadšenie z prelomenia lokálneho trendu dlho nevydržalo. Hneď po prelomení nastala otočka a trh sa vrátil k supportu 3000 Satoshi. Na grafe sa nám tak začal formovať trojuholník, ktorého špic siaha až k Downtrend Line. Takže najbližšie dni môžme čakať zapĺňanie tejto formácie a postup do strany.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Ani TRON sa nedokázal vymotať zo supportneho pásma. Po peknom odraze od spodnej hrany a následnom raste aj tu došlo k otočke a vrátil sa tam, kde začínal. Kým sa cena drží v supportnom pásme je to fajn. No ak ho opustí môže nastať pád k 500 alebo až 400$, čím by sa zobchodovala ešte vždy platná formácia 1-2-3 Top.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zdá sa, že Zilliqa našla silnú oporu v supporte 1000 Satoshi a už niekoľko dní postupuje do strany, čím sa približuje k Downtrend Line. Ak by sa trhu podarilo prelomiť túto trendovú čiaru, narušil by sa tým aktuálny trend a svitla by tu možnosť na jeho obrat. Zatiaľ je to však stále iba korekcia prepadu.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin je bez zmeny. Tu nie je čo komentovať.

ETC/BTC

ETCBTC

Už je to takmer týždeň, čo Ethereum Clasic bojuje s lokálnou rezistenciou 2550 Satoshi. A stále ju nie a nie prelomiť. Zároveň pri svojom postupe rešpektuje lokálny Uptrend. Takže dnes to bude kto z koho. Buď padne uptrend alebo rezistencia. Včera tu bol celkom rázny pokus o jej prelomenie, no napokon šesťhodinová svieca aj tak uzavrela pod. Tak som zvedavý ako to nakoniec dopadne.

LTC/USD

Na Litecoin máme novú podrobnú analýzu. Viac tu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa prelomením trojuholníka síce dostal nad 8$, ale čo ďalej? Zatiaľ to nevyzerá na ďalší rast aj keď priestor tam určite je. Či ho EOS využije je teraz ťažké odhadnúť. Skôr sa prikláňam k scénaru, že EOS zvolil vyčkávaciu taktiku, bude postupovať do strany a čakať na impulz od Bitcoinu.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Po poslednom poklese je jasné, že na XRP žiaden trojuholník nebude, pretože trh vytvoril ďalšie nižšie LOW a rovnako tak aj ďalšie nižšie HIGH. Máme tu tak formovanie obchodného kanála, po ktorom môže cena vyklesať až k Downtrend Line a zároveň supportu 0.398$. Prečo práve tam, sa dozviete v podrobnej analýze od kolegu.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

Aj na Monero nám včera vyšla podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...