30.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

A máme tu obrat. Trh altcoinov s oživením Bitcoinu začal prudko rásť, tak dúfajme, že mu to vydrží čo najdlhšie. Väčšina altov si oproti včerajšku výrazne polepšila. Avšak nájde sa aj taký, ktorý ide presne opačným smerom ako celý trh.

ADA/BTC

ADABTC

Tak na Cardáno mám totálny zvrat a ak by posledná svieca uzavrela minimálne v takejto pozícii, mali by sme na šesťhodinovom grafe priam ukážkový obratový pattern Three White Soldiers. Avšak zatiaľ nie je dôvod na paniku. Do uzavretia sviece ostáva ešte takmer päť hodín.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA taktiež vybočila zo zabehnutých koľají, či skôr obchodného kanála. Predhcadzajúca šesťhodinová svieca narušila stenu kanála, no jednalo sa iba o falošný Breakout. No ďalšia svieca už nadobro opúšťa obchodný kanál a ak by sa jej podarilo uzavrieť mimo neho, bol by to dobrý signál otáčania sa trendu.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Čo Stallar zbabral včera, dnes rázne napravil. Oživenie na Bitcoine trocha popohnalo aj altcoiny a Stellar je toho príjemným dôkazom. Konečne sme sa dočkali rozhodného prerazenia či už rezistencie, tak aj lokálnej trendovej čiary a kĺzavého priemeru MA55. Takto nejako to má vyzerať. Rázne prelomenie, podporené vysokým objemom nákupov. Teraz už iba prekonať MA200 a dlhodobú Trend Line.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Na TRON máme na hodinovom grafe platnú, ale už aj zobchodovanú formáciu Hammer. Na šesťhodinovom grafe zase krásny odraz priamo od spodnej hrany supportu. Vyzerá to tak, že pre túto chvíľu ideme Up. Ak by sa trhu podarilo prekonať hornú hranu supportného pásma a trendovú čiaru, je tu celkom slušná možnosť, že pôjdeme až k dlhodobej Downtrnd Line, čiže 700 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTCZilliqa s oživením trhu doslova vystrelila kolmo hore ako ruský Sojuz z kazašského kozmodrómu. Rázne prelomila strednodobú Downtrend Line a taktiež kĺzavý priemer MA200. Dá sa očakávať mierna konsolidácia v okolí 1000 Satoshi, no pravdepodobne mierime k dlhodobej Downtrend Line (oranžová).

Analýaz ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin sa absolútne nič nemení a platí to, čo tu píšem už niekoľko dní. Rastúca cena Bitcoinu tomuto scénaru ešte väčšmi nahráva.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic napokon až dnes dokázalo prelomiť lokálnu rezistenciu 2550 Satoshi a tak môžme pokračovať Up k rezsitencii 2669 Satoshi.

LTC/USD

LTCUSD

Už včera som písal, že to čo sa deje na grafe Litecoinu predznamenáva zmenu nálady. A hľa dnes. Myslel som, že to ešte nejaký ten deň potrvá, no trh ako vždy prekvapil.  Cena aktuálne naráža do strednodobej Downtrend Line (začiatok 05.05.18) a rezistenciu 82.5$ za mincu. Ak by sa trhu podarilo prekonať túto  prekážku, v čo verím, pôjdeme späť k magickej hranici 100$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS opustil formáciu z opačnej strany ako sa očakávalo a zároveň prelomil strednodobú Downtrend Line. Ak by sa mu podarilo pokračovať v raste, bude pre neho veľmi doležité zdolať rezsitenčné pásmo medzi hodnotami 9.2-10$. Uvidíme ako sa situácia vyvine.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

Na Ripple nám včera vyšla podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa dnes znova pokúša o reparát. Podarí sa mu dnes prekonať rezistenciu 133,7$? To môžem zatiaľ iba hádať. Ak by sa mu to nakoniec predsa len podarilo, mohli by sme čakať rast až niekam k 150$.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...