10.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

V noci sa nám prudko prepadol Bitcoin a s ním aj celý trh kryptomien. Coinmarketcap sa behom chvíle sfarbil do červena. Tak poďme sa pozrieť ako si počínali altcoiny z nášho výberu.

ADA/BTC

ADABTC

Trh si sadol presne na 2600 Satoshi a tu sa prepad na chvíľu aj zastavil. No ak sa Bitcoin opäť utrhne pôjdeme až k 2476 Satoshi. Neberte to ako strašenie, to je realita.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa nedokázala udržať nad hodnotou 22000 Satoshi a prepad Bitcoinu jej pomohol k prelomeniu. Na chvíľku sme sa síce zastavili na 21000, ale myslím, že pôjdeme ešte nižšie a to až na psychologickú hranicu 20000 Satoshi. Dúfam, že ste mali pozície zaistené príkazom Stop-loss.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar je vybavený na niekoľko dní. Mieri si to k supportu a možnosť nejakého odrazu v jeho ceste Down je minimálna. Držte si klobúky, ideme z kopca.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON už prelomil aj hodnotu 750 Satoshi a je len otázkou času, kedy vyklesá až k supportu 721 Satoshi. Ak niekto z vás verí v obrat, tak vás sklamem. Ten v týchto chvíľach nehrozí.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa prepadla cez lokálny support a v týchto chvíľach doslova visí na ďalšom supporte 1566 Satoshi. Čakať odraz by bolo v tejto situácii asi odvážne. Skôr si myslím, že support nevydrží a pôjdeme k 1361 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin po dosiahnutí ATH konsoliduje a pomaličky klesá.  Rast v najbližších hodinách neočakávam a nečakám ani odraz od predchádzajúceho LOW.  Skôr sa prikláňam k možnosti, že si tento coin klesne k 20000 Satoshi, kde by mohlo prísť aj k odrazu.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin doslova kopíruje graf Bitcoinu. Pre ukážku som vpravo hore pridal aj porovnanie. V týchto chvíľach Litecoin prelomil silný support 115$, čo pre tento coin nie je dobrá správa. Uvidíme aká príde reakcia a či sa dokáže s ďalšou sviecou vrátiť nad tento support ako v minulosti. Ak nie, pôjdeme k 107$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

V prípade EOS môžte vidieť prečo tak dbám na rezistencie a neodporúčam nakupovať pred ich prelomením. EOS rovnako ako aj ine kryptomeny zareagoval na pohyb Bitcoinu a behom chvíle sa ocitol na 13$, čo je horná hranica supportného pásma. Uvidíme či sa nad ním dokáže udržať. Ale ak by na Bitcoine neprišlo k žiadnej zmene, mohlo by práve od tejto hodnoty prísť k opätovnému rastu.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO sa po dňoch čakania konečne rozhýbalo, no asi nikto nechcel aby to bolo práve takýmto spôsobom. Trh prelomil jeden z najdôležitejších supportov na tomto coine a to hranicu 50$. Čo nás čaká v najbližšej dobe? Pravdepodobne pokles k 43$.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa po opustení formácie trojuholník taktiež porúčalo a prudko rozbehlo, takmer kolmo, dole. Prepad pre túto chvíľa zastavil kĺzavý priemer MA55, no čakám pokles až k 0.62$. Ako ďalej, bude záležať najmä na Bitcoine.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Pamätáte si ako som písal, že 150$ hranica je pre tento coin skutočne dôležitá? Bolo to z toho dôvodu, že pod touto hodnotou sa nachádza najbližší support až na 80$, čo je takmer polovica zo súčasnej ceny. Posledná možnosť ako odvrátiť pohromu na tomto coine je odraz od posledného LOW a to hodnoty 145.8$. V opačnom prípade ho čaká nepríjemný pád.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...