11.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Včerajší prepad kryptotrhu bol iba začiatok. Tak ako včera aj dnes altcoiny krvácajú a supporty na grafoch praskajú ako konáre pod návalom snehu. Kým Bitcoin nenájde svoje dno, nenájdu ho ani altcoiny aj keď občas vystrelia Up počas jeho konsolidácie. Treba sa s tým zmieriť a shortovať.

ADA/BTC

ADABTC

Tak a Cardano máme na 2000 Satoshi. Tu by mala prebehnúť konsolidácia a chvíľkový pohyb do strany. Bitcoin stále nie je na konci Downtrendu a tým pádom na ňom nie sú ani altcoiny. Takže v prípade Cardana čakajte pád až k 1673 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA dnes spravila celkom silný pohyb Down, no vrátila sa späť k rezistencii 15300 Satoshi. Avšak, tak či tak čakám pokles k 14000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa ešte včera udržal nad supportom 3000 Satoshi, no dnes sme už pod. Prerazenie je už aj potvrdené šesťhodinovou sviecou. Ideme k 2600 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON pomaličky vyklesáva k supportu 486 Satoshi, ale ako som už písal niekoľkokrát, cieľová hranica je 400 Satsohi.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa je už iba kúsok od psychologickej hranice 1000 Satoshi. A práve v okolí tejto hranice by sa mal aspoň na teraz prepad zastaviť a prísť ku konsolidácii.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Bohužiaľ, na Binance Coine nedošlo k opätovnému odrazu od supportu 20000 Satoshi a tak padáme ďalej k 18660 Satoshi. Uvidíme ako trh zareaguje na tento support, pretože je to jeden z najsilnejších supportov na grafe tohto altcoinu.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Formácia dvojitý vrchol z grafu Etherea Clasic bola dnes úspešne zobchodovaná, no tým prepad trhu nekončí. Mierime k supportu 2400 Satoshi.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin je už iba kúsok od prekonania posledného LOW. Ak sa mu to podarí, padneme až na 50$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

Aja jááj. EOS prekonal už aj support 7$. Máme to už potvrdené aj šesťhodinovu sviecou. Bohužiaľ, pád k 5$ je už v tejto chvíli neodvratný.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

Na Ripple nám vyšla nová podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa síce na chvíľu zastavilo, ale je to iba dočasné. Rovnako ako na Bitcoine, či Ethereu aj na Moneru máme platnú formáciu stúpajúci klin. To znamená, že pôjdeme minimálne na 106$.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...