12.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Včerajší deň sa niesol v znamení konsolidácie a väčšina kryptomien na chvíľku zastavila svoj prepad. No pravdepodobne nepotrvá dlho a opäť sa rozbehneme smerom dole.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano konsoliduje nad supportom 2000 Satoshi, presne podľa predpokladov. Do grafu som dokreslil lokálnu Trendline (biela). Vďaka nej vieme, že konsolidácia nepotrvá dlho a už zajtra sa môže trh rozbehnúť k 1673 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa drží nad supportom 15300 Satoshi, no je to v podstate iba čakanie na pohyb Bitcoinu. Tak či tak, na 14000 Satoshi padneme. A myslím, že dlho sa ani nenačakáme.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Aj Stellar konsoliduje. Dokonca sa dokázal vrátiť nad Downtrend Line (biela), no pravdepodobne sa po nej zošmykne až k 2600 Satoshi o ktorých som písal aj včera. Práve tam sa nachádza veľmi silný support.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Na Trone sa od včera prakticky nič nezmenilo. Takže, platí to čo som písal. Po dotyku s Trend Line (oranžová), ku ktorému možno ani nedôjde, budeme pokračovať v ceste k 400 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa dopadla takmer na psychologickú hranicu 1000 Satoshi a stalo sa presne to čo som vravel včera. Prišlo k odrazu, ktorý započal konsolidáciu. Takže aspoň na pár hodín, možno dní by sme sa mali držať nad týmto supportom a pokračovať do strany.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance coin sa na chvíľku otočil a vrátil sa otestovať, teraz už rezistenciu, 20000 Satoshi. No bohužiaľ, je to stále bez obratového signálu, takže klesanie bude pokračovať.

Analýza BNB/ETH

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic je späť pri 2550 Satoshi. Táto hranica je pre tento coin ako magnet. No ani v tomto prípade nečakám rast. Práve naopak. Pravdepodobne pôjdeme k 2400 Satoshi.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

 

LTCUSD

Posledné LOW je na hodnote 73.26$ ak sa nemýlim. Takže tak ako som vravel včera, ak ho prekonáme, padneme až k 50$ za mincu.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

Nemám čo k tomuto coinu napísať. Cieľová stanica je 5$, ale pokiaľ tam dôjdeme, ešte to nejakú tú chvíľku potrvá.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple aj počas včerajška pokračovalo v klesaní popri Downtrend Line. hodnota 0.424$ je posledné LOW. Ak ho prekonáme, môžte sa tešiť na Ripple za 0.25$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero síce konsoliduje nad 120$, ale skôr či neskôr trh padne späť k 106$. Je to z dôvodu potvrdenej formácie stúpajúci klin.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...