13.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Kryptomeny opäť zareagovali na malý pohyb Bitcoinu. Niektoré viac, iné zase menej a niektoré vôbec. Ale na jednom altcoine sa nám črtá skvelá príležitosť k nákupu. No nepredbiehajme, najprv potrebujeme aby sa nám potvrdila obratová formácia.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano síce dokázalo s pomocou minipumpy na Bitcoine prekonať lokálnu Trend Line, ale hneď ako eufória opadla, cena sa začala vracať k supportu. Myslím, že ešte chvíľu budeme postupovať do strany, zatiaľčo cena by sa mala držať nad supportom.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

Trh sa od včera výraznejšie nepohol a tak pohyb do strany pokračuje aj dnes. Supporty aj rezistencie sú vyznačené, takže neviem čo by som viac napísal. Musíme čakať.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa opäť raz pokúsil o návrat k 3000 Satoshi, no bez úspechu. Stále sa nachádza pod týmto supportom a bez jeho prekonania na ďalší rast môžme zabudnúť.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa z nenazdajky rozhodol zaútočiť na strednodobú Trend Line. Ako tento výpad dopadne vieme celkom presne odhadnúť. Buď sa odrazí od Downtrend Line alebo od MA200. O hranici 400 Satoshi hovorím už niekoľko týždňov a z technického hľadiska je pokles k nej nevyhnutný.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa konsoliduje  a aj keď sa zdá, že prudko rastie, tento stav je iba dočasný. Nečakám, že by sa mohla dostať nad 1140 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Ani Binance Coin nepriniesol v posledných hodinách žiadnu zaujímavú zmenu. Takže aj tu postupujeme do strany a vyčkávame.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Aj v tomto prípade platí porekadlo: „Človek mieni, Bitcoin mení“. Po konsolidácii v oblasti 2550 Satoshi som čakal ďalší pokles k supportu 2400 Satoshi. No pohyb na Bitcoine vyhnal cenu tohto coinu presne opačným smerom a to k rezistencii 2669 Satoshi. Aktuálne prebieha ďalšia konsolidácia s tým, že pohybu smerom dole bráni kĺzavý priemer MA200. Ďalší rast by bol pre mňa prekvapením, nakoľko nemáme žiaden signál, ktorý by naznačoval obrat. Skôr sa prikláňam k pohybu do strany s postupným poklesom pod MA200 a návratu k 2550 Satoshi.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin ma celkom prekvapil. Nestáva sa totiž často aby tento altcoin, kopírujúci graf Bitcoinu nijako nezareagoval na jeho rast. Každopádne zatiaľ sa cena stále drží nad posledným LOW (biela) a tak je tu stále nádej v návrat nad 82.5$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

Včera večer nám vyšla na EOS nová podrobná analýza. Nájdete ju tu.

XRP/USD

XRPUSD

Pri Ripple by ste mali zbystriť. Na hranici 0.424$ došlo k odrazu a tým pádom je tu možnosť vytvorenia formácie dvojité dno. Neckline je naznačená bielou a nachádza sa v oblasti ~0.48$. Ak by sa podarilo trhu Neckline prekonať, formácia by sa stala platnou a to by znamenalo skvelú príležitosť k vstupu do trhu a následnému rastu až k rezistencii 0.627$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero je prilepené k supportu 120$ a nepohol s ním ani Bitcoin. Ak by sa však chcel vybrať hore bude to mať skutočne ťažké. V okolí rezistencie 133$ sa už zbiehajú kĺzavé priemery MA55 a MA200. Uvidíme ako to nakoniec dopadne.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...