14.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Dnes to bude konečne trošku veselšie čítanie. Nálada na trhu sa zlepšuje a na altcoinoch sa nám začínajú tvoriť najrôznejšie obratové formácie. Veľa z nich ešte nie je potvrdených, ale čo nie je, kľudne už zajtra môže byť. Tak poďme na to!

ADA/BTC

ADABTC

Žeby? Žeby konečne otočka? Včerajšia svieca z denného grafu sa dokázala vrátiť spod supportu a uzavrieť blízko otváracej ceny. Nie je to síce Doji, no v krypte sa na puntičkárstvo nehrá. Ak by sa dnešnej svieci podarilo uzavrieť a nad cenou 2555 Satoshi, na dennom grafe by vznikla formácia Morning Star. Bol by to skvelý obratový signál, posadený priamo na supporte a zároveň na najnižšom bode aktuálneho Downtrendu. Dáme to?

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

Na IOTA máme novú podrobnú analýzu. Pozrieť si ju môžte tu

XLM/BTC

XLMBTC

Na Stellar je podobná situácia ako na grafe Cardana. Na dennom grafe sa tvorí formácia Morning Star a sám som zvedavý či sa aj potvrdí. Pre jej potvrdenie potrebujeme aby denná svieca zavrela nad hodnotou 3574 Satoshi. Ak by sa táto formácia potvrdila, bol by to taktiež pekný signál k obratu a samozrejme aj k nákupu, aspoň do zobchodovania formácie.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON nepatrí medzi altcoiny v našom výbere, kde by som tiež mohol dať nejakú pozitívnu info. Na hodnote 612 Satoshi síce došlo k odrazu, ale… sklamem vás, je to iba korekcia. Na grafe nie je žiaden obratový signál, ani nič čo by naznačovalo zmenu nálady. Minimálne k dlhodobej Uptrendline si to skôr či neskôr vyklesá.

Anlaýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

U tohto coinu máme na šesťhodinovom grafe platnú formáciu Hammer. Už je síce aj zobchodovaná, no to neznamená, že by trh nemohol pokračovať v raste. Je to po dlhej dobe konečne pozitívny signál a myslím, že Zilliqa by sa tejto príležitosti mohla chytiť a vrátiť sa späť k rezistenčnému pásmu.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

POZOR! Na Binance Coin je veľká pravdepodobnosť utvorenia formácie Evening Star. Síce nebude najkrajšia, ale ak trh dnes uzavrie pod 22890 Satoshi, jednoducho bude tam. Navyše už teraz máme na hodinovom grafe platnú a zároveň aj zobchodovanú formáciu Hanging Man.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

Na Litecoin nám taktiež vyšla včera večer podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

EOS/USD

EOSUSD

Na EOS máme podobnú situáciu ako na Cardano či Stellar. Rysuje sa nám možnosť formácie Morning Star. Dokáže dnešná svieca uzavrieť nad hodnotou 10.63$? Taktiež by si to krásne sadlo, pretože táto formácia sa tvorí presne na psychologickej hranici 10$.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

Nie na NEO sa netvorí Morning Star. Stredná svieca nie je položená najnižšie z tohto paternu a preto takéto postavenie sviečok nemôže byť brané ako formácia Morning Star. Zelená svieca je tak iba korekciou prepadu a pravdepodobne pôjdeme nižšie, až k supportnemu pásmu 32-23$, kde by sme pravdepodobne mali nájsť aj dno poklesu.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ak by sa dnešnej sieci podarilo zavrieť nad Open včerajšej (0.55626$), na dennom grafe by nám vznikla formácia Engulfing. Taktiež by to bol veľmi pekný a silný obratový signál posadený presne nad supportom a zároveň psychologickou hranicou 0.5$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Na dennom grafe Monera máme formáciu Hammer ako z učebnice. Stačí ju dnes potvrdiť bullish (zelenou) sviecou a bude to signál pre UP!

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...