21.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Na altcoinoch vládne pokojná atmosféra, žiadne veľké výkyvy.  Vyzerá to ako ticho pred búrkou. Iba Binance Coin si opäť ide svojou cestou a začal nám po pár dňoch klesania znova rásť. Tak poďme rekapitulovať.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano od včera nespravilo absolútne nič. Stále sedí na lokálnom supporte a vyčkáva. A nám neostáva nič iné, iba vyčkávať tiež.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA postupuje lokálnym obchodným kanálom. V týchto chvíľach jej v ďalšom prepade bráni support 17000 Satoshi. Na túto cenovú hladinu cena reaguje pravidelne a už pár krát, či už na nej alebo v jej okolí, došlo k odrazu. Bude tomu aj tentokrát? Je nevyhnutné aby cena opustila aktuálny obchodný kanál, pretože ten prepad je dosť prudký a iba za tri týždne IOTA stratila takmer tretinu svojej ceny.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar stále bojuje s lokálnou trendovou čiarou. Aj keď včera trh poklesol pod silný support 3434 Satoshi, dokázal sa ešte vrátiť a pokúsiť sa o opätovné prelomenie. Či sa mu to podarí je v tejto chvíli vo hviezdach, ale ja predpokladám, že príde k odrazu a vrátime sa pod 3434 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON zatiaľ konsoliduje vo vlajke. Dnes by mu však mohol pomôcť aj fundament. Dnes totiž migruje z blockchainu Etherea na vlastný blockchain, tak uvidíme ako sa mu bude dariť. Dúfam, že to pôjde lepšie ako v prípade EOS.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa je taktiež bezo zmeny. Na grafe sa nám spravil ďalšia vlnka, ale inak nič zaujímavé. Postupujeme do strany k Downtrend Line.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Situácia na Binance Coin je následovná. Cena si klesla až k okraju obchodného kanála, kde došlo k obratu a opäť stúpame. Ako som písal minule, ku menšej konsolidácii by malo dôjsť na cene 25500 Satoshi a následne na ATH. Inak máme našliapnuté k jeho prekonaniu a posunutiu laťky o level vyššie.

Analýza BNB/BTC

 

LTC/USD

Na Litecoin nám včera vyšla podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

NEO/USD

NEOUSD

K NEO nie je čo napísať už vyše týždňa. Cena stále postupuje do strany a približuje sa k Downtrend Line. Navyše sa de cesty začína motať aj kĺzavý priemer MA55. Uvidíme ako nakoniec tento coin dopadne. Teraz je predčasné niečo predvídať.

Analýza NEO/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS, taktiež postupuje takmer vodorovne do strany a v týchto chvíľach na tomto coine nie je čo analyzovať.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple doposiaľ nedokázalo prelomiť rezistenciu 0.54$ aj keď tu už bolo niekoľko pokusov. Sám som zvedavý do kedy ešte toto trápenie potrvá.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero taktiež bez zmeny. Už viac než týždeň cena zapĺňa vyznačený trojuholník a čakáme na jeho prerazenie. Ako sami vidíte, môže to kľudne trvať ešte ďalšie dva až tri dni.

Analýza XMR/USD

 

 

Related Posts

Čo by znamenal pád tradičných trhov pre bitcoin a ethereum?

V poslednej dobe sa z mnohých zdrojov dočítate o...

Zakladateľ Celsius Network Alex Mashinsky údajne vybral 10 miliónov USD pred oznámením bankrotu

Zakladateľ a bývalý generálny riaditeľ lending platformy Celsius Network...

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...