21.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Na altcoinoch vládne pokojná atmosféra, žiadne veľké výkyvy.  Vyzerá to ako ticho pred búrkou. Iba Binance Coin si opäť ide svojou cestou a začal nám po pár dňoch klesania znova rásť. Tak poďme rekapitulovať.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano od včera nespravilo absolútne nič. Stále sedí na lokálnom supporte a vyčkáva. A nám neostáva nič iné, iba vyčkávať tiež.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA postupuje lokálnym obchodným kanálom. V týchto chvíľach jej v ďalšom prepade bráni support 17000 Satoshi. Na túto cenovú hladinu cena reaguje pravidelne a už pár krát, či už na nej alebo v jej okolí, došlo k odrazu. Bude tomu aj tentokrát? Je nevyhnutné aby cena opustila aktuálny obchodný kanál, pretože ten prepad je dosť prudký a iba za tri týždne IOTA stratila takmer tretinu svojej ceny.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar stále bojuje s lokálnou trendovou čiarou. Aj keď včera trh poklesol pod silný support 3434 Satoshi, dokázal sa ešte vrátiť a pokúsiť sa o opätovné prelomenie. Či sa mu to podarí je v tejto chvíli vo hviezdach, ale ja predpokladám, že príde k odrazu a vrátime sa pod 3434 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON zatiaľ konsoliduje vo vlajke. Dnes by mu však mohol pomôcť aj fundament. Dnes totiž migruje z blockchainu Etherea na vlastný blockchain, tak uvidíme ako sa mu bude dariť. Dúfam, že to pôjde lepšie ako v prípade EOS.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa je taktiež bezo zmeny. Na grafe sa nám spravil ďalšia vlnka, ale inak nič zaujímavé. Postupujeme do strany k Downtrend Line.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Situácia na Binance Coin je následovná. Cena si klesla až k okraju obchodného kanála, kde došlo k obratu a opäť stúpame. Ako som písal minule, ku menšej konsolidácii by malo dôjsť na cene 25500 Satoshi a následne na ATH. Inak máme našliapnuté k jeho prekonaniu a posunutiu laťky o level vyššie.

Analýza BNB/BTC

 

LTC/USD

Na Litecoin nám včera vyšla podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

NEO/USD

NEOUSD

K NEO nie je čo napísať už vyše týždňa. Cena stále postupuje do strany a približuje sa k Downtrend Line. Navyše sa de cesty začína motať aj kĺzavý priemer MA55. Uvidíme ako nakoniec tento coin dopadne. Teraz je predčasné niečo predvídať.

Analýza NEO/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS, taktiež postupuje takmer vodorovne do strany a v týchto chvíľach na tomto coine nie je čo analyzovať.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple doposiaľ nedokázalo prelomiť rezistenciu 0.54$ aj keď tu už bolo niekoľko pokusov. Sám som zvedavý do kedy ešte toto trápenie potrvá.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero taktiež bez zmeny. Už viac než týždeň cena zapĺňa vyznačený trojuholník a čakáme na jeho prerazenie. Ako sami vidíte, môže to kľudne trvať ešte ďalšie dva až tri dni.

Analýza XMR/USD

 

 

Related Posts

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...

Zlato na steroidech? Korelace bitcoinu a zlata v roce 2023

Korelace mezi bitcoiny a zlatem se během roku 2023...