STREAM o 20:00 Bitcoin překonal 18 000 USD – Trh je plně pod kontrolou inteligentní entity!

0

V minulé analýze na Bitcoin (BTC) jsem varoval před možností začátku korekce, protože v grafu se rýsovalo jedno z typických Wyckoffových distribučních schémat. Navíc na denním RSI byla dvojnásobná divergence, a to v překoupené oblasti. V celkovém kontextu se tak zdálo, že už jsme v úplném finále.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Trh je zcela pod kontrolou inteligentní entity

Nicméně kurz překonal další rezistenci na 17 000 USD, čímž všem shortařům dal trh tvrdou ránu. Vzhledem k tomu, jak se trh chová, jsem dospěl k závěru, že v současnosti má Bitcoin zcela pod kontrolou inteligentní entita. Pravděpodobně skupina institucí, která má jakousi strategii, které se drží.

V grafu je velká parabola a ještě spolu s tím je na denním RSI dvojnásobná divergence v překoupené oblasti – stejně ji trh dokázal zlomit a pokračovat v expanzi. Tohle by retail sám o sobě nezvládl. Bitcoin momentálně drží tak vysoko instituce a jdou dost proti proudu. Přirozenější by totiž bylo divergencí využít a poslat cenu dolů.

Čtěte také: Grayscale je teď největší HODLer! Neuvěříte, kolik Bitcoinů již spravuje

V souvislosti s tím si v zítřejším streamu povíme, zda je vůbec za těchto okolností možné odhadnout hladinu pro vrchol. Řekneme si také, které hladiny jsou dostatečně silné, aby během případné korekce vydržely. A nejen to, ukážeme si i graf s celkovou kapitalizací, kde se tento týden odehrála jedna zajímavost. To vše na kanálu BitLink zítra ve 20:00.

Přihlaste se k odběru, ať nezmeškáte naše zpravodajství!

Těšíme se na vás


Mohlo by vás také zajímat:

TOP 3 altcoiny, které musíte držet v tomto bullrunu

avatar
  Subscribe  
Upozornit na