Bitcoin přesáhl bilion dolarů + TOP 3 altcoiny se 100+ procentními zisky

Bitcoin přesáhl bilion dolarů + TOP 3 altcoiny se 100+ procentními zisky

Trh s kryptoměnami je v pátek opět v zelených číslech. Cena Bitcoinu stoupla o 6,5 % a právě překročila hranici 55 000 dolarů. Tato kryptoměna tak vstoupila to exkluzivního klubu bilionových aktiv. Přidala se tedy k technologickým gigantům, jako jsou Apple, Microsoft, Google Amazon či Saudi Arabico, a komoditám, jako jsou zlato, stříbro nebo ropa.

Chcete vědět, jaké ceny musí Bitcoin dosáhnout, aby jeho kapitalizace překonala největší společnosti na světě? Již brzy o tom napíšeme článek, tak nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebookuPokud se naplní predikce známých traderů, stihne to ještě v roce 2021!

Binance Coin BNB přesáhl 300 $ – zisk 152%

Kdykoli Bitcoin dosáhne nového historického maxima a potvrdí tak uptrend, altcoiny mají velkou párty a stoupají o stovky procent. Nejnověji se zviditelnil Binance Coin BNB, který předvedl největší růst ve své historii. V průběhu 24 hod. stoupl z ceny $192 až na 317 $. 

BNB je aktuálně třetí největší kryptoměna na trhu, a s kapitalizací 47 miliard dolarů překonává i Tether. Na druhé Ethereum momentálně ztrácí $180 miliard.

PancakeSwap CAKE stále na vzestupu – zisk 193%

Daří se i projektům, které fungují na Binance Smart Chainu (BSC). Tento chain má oproti současnému Ethereu velkou výhodu, kterou je jeho rychlost a nízké poplatky. Nevýhodou BSC je zas kompletní centralizace.

Burze PancakeSwap se však navzdory centralizaci tohoto chainu daří. Včera objem zobchodovaných mincí na této platformě překonal miliardu dolarů. Cena CAKE za posledních 24 hodin stoupla o 37% a na historickém maximu to bylo dvacet dolarů.

Chcete nakupovat BNB, PancakeSwap a další ziskové kryptoměny? Všechny najdete na burze Binance. Vytvořte si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáte doživotní slevu 5% na obchodní poplatky. Ty si pak dále můžete snížit nákupem BNB coinů.

DASH – anonymní kryptoměna – zisk 92%

Dash je jednou z mála kryptoměn, u kterých existuje možnost anonymní transakce. Takové transakce není možné dohledat. Podobně jako Dash funguje například Monero. Anonymní coiny jsou nyní na vzestupu.

Dash v roce 2021
Dash v roce 2021

Může vás zajímat: Elon Musk o Bitcoinu: “Pouze blázen bude ignorovat alternativní investice”

Dash vede toto privacy coin rallye a aktuálně se obchoduje za 317 dolarů. Dnešní maximum však bylo 331 $. Dash je stále hluboko pod svým historickým maximem z prosince 2017, kdy dosáhl neskutečných 1493 dolarů. Má tedy obrovský růstový potenciál.

Jak najít ziskové kryptoměny?

Chcete pravidelné tipy na zajímavé coiny? Přidejte se do naší VIP skupiny, kde denně publikujeme technické analýzy Bitcoinu a čtyř vybraných kryptoměn. Zároveň tam najdete pravidelné streamy a přehledy trhu.

>>> Podívejte se na naši nabídku členstev <<<

Mohlo by vás také zajímat:

Peter Schiff uznává, že Bitcoin jde na $100 000 a syn ho pořádně zahanbil: Toto je Schiff vs. Schiff