Trading11 rekapitulácia – môžete sa na nás spoľahnúť

Share This Post

Pred nedávnom sme spoplatnili časť webu Trading11, pretože máme kvalitných traderov a tí samozrejme niečo stoja. Taktiež chceme web ďalej rozvíjať, no prevádzkovať ho bezplatne, bez reklám, iba z vlastných zdrojov už bolo pre nás neúnosné.

Po ohlásení spoplatnenia sa na nás začala valiť obrovská kritika, pretože spoplatňujeme analýzy, ktorých sú dnes na iternete tisícky. To je pravda. Stačí si otvoriť telegram, twitter, facebook, či tradingview a hneď na vás vymafnú analýzy od výmyslu sveta, tisícky ľudí, tisícky názorov. Ako však rozoznať, kto má pravdu a kde je kvalita? Môžte to skúšať systémom pokus-omyl, môžte si nájsť nejakú zahraničnú skupinu, ktorá má desaťtisíce sledovateľov alebo môžete sledovať free české či slovenské skupiny. Mate však zaručenú kvalitu? To, že niekde za informácie zaplatíte veľa peňazí alebo že ste v zahraničnej skupine stále neznamená, že budete mať výsledky.

My tie výsledky máme a to, že máme aj skutočnú kvalitu, si ukážeme v menšej rekapitulácii.

Príklad 1:

Určite si ešte pamätáte na eufóriu ohľadom konferencie Consensus, ktorá začínala 14. mája. Internetom kolovali obrázky, ktoré znázorňovali, ako táto konferencia pozitívne ovplyvní trh s kryptomenamy. Ľudia sa išli zblázniť. Uznávaný odborník Tom Lee sľuboval ATH, McAffe 100 000 $ do konca roka. My sme však išli hlavou proti múru a už vtedy sme tvrdili, že pôjdeme dole!

Príklad 2:

Ďalší obrovský hype zavládol okolo 6.6.2018 a to kvôli obrázku, na ktorom boli zakreslené každoročné odrazy Bitcoinu práve v tento deň. Aj tu sme boli skeptickí a držali sa technickej analýzy.

10618ETHUSD1H

Príklad 3:

Veľkú vlnu kritiky sme zožali za analýzu ETH/USD z 08.06.2018, kde nás niektorí ľudia obviňovali zo strašenia a vyvolávania paniky, keďže trh rástol a my sme si dovolili ísť opäť proti väčšine.

8618ETHUSD6H

Príklad 4:

Od posledného silného prepadu sme z každej strany počúvali, že pod 6000$ už určite nepôjdeme. My sme sa držali našich skúseností a písali to, čo si skutočne myslíme. Opäť sa ukázalo, že náš úsudok je správny. Bitcoin padol pod 6000 $!

Graf 6H Bitfinex – detail

14618ETHUSD1H

Príklad 5:

A dostávame sa do súčasnosti. Ani posledný rast nemal v technickej analýze žiadne opodstatnenie. Tvrdili sme to hneď po otočke! Ide iba o ďalšiu korekciu. Spočiatku bolo ťažké rozpoznať formáciu, v ktorej trh konsoliduje, ale postupom času sa vykryštalizovala a okamžite sme vás na to upozornili aj v analýzach.

Analýza ETH/USD z 19.06.18

19618ETHUSD6H

22618ETHUSD6H

Toto bolo iba zopár príkladov, kedy ste aj vďaka nám mohli prehodnotiť nezmyselný nákup, či pripraviť si pozíciu pre Short. A takýchto príkladov by sme sem mohli dať nespočetne veľa.

Záver

Na nás sa môžete spoľahnúť a veriť nám. Občas sme nekompromisní a často opatrní a skeptickí. Nechceme vám dávať zbytočné nájde a lákať vás na prázdne sľuby o raste, keď vieme, že to tak nebude. Naše analýzy nie sú iba suchým konštatovaním. Môžete v nich vidieť naše myšlienky, intuíciu, ako dianie na trhu vnímame a cítime. To všetko sa snažíme prostredníctvom analýz sprostredkovať a výsledky ukazujú, že to, čo robíme, robíme dobre. Svedčí o tom aj množstvo ľudí, ktorí si neváhali prístup k analýzam zaplatiť. Takže ak stále váhate, či sa k nám pripojiť alebo nie, naše výsledky hovoria sami za seba.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....