Jak v roce 2021 obchodovali představitelé kongresu v USA? Akcie až 500násobně převýšily kryptoměny!

Kryptomeny v americkém kongresu zaostávají
Kryptomeny v americkém kongresu zaostávají. Zdroj: Shutterstock, Andrea Izzotti

Zdá se, že v americkém kongresu kryptoměny zatím obtížně hledají uznání. Objem obchodů s kryptoměnami v tomto úřadu ve srovnání s akciemi zaostává.

Kongres a kryptoměny

V roce 2021 se zvoleným představitelům kongresu podařilo obchodovat pár stovek milionů USD. Analýza veřejných informací od 1. prosince 2020 do 22. prosince 2021 ukazuje, že členové kongresu dokázali obchodovat akcie v hodnotě více než 290 milionů USD.

V případě digitálních aktiv byly objemy o dost nižší. Členové totiž obchodovali pouze 570 000 USD.

Nákupní statistiky v kongresu
Nákupní statistiky v kongresu. Zdroj: Google

Mohlo by tě zajímat: Jak si vytvořit ziskového trading bota snadno a zdarma

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Sedm členů

Na základě veřejných prohlášení se někteří politici pochlubili svým kryptoměnovým portfoliem. Patří k nim i Cynthia Lummisová, která nakupovala BTC v hodnotě více než 100 000 USD. Bylo to přesně v době, kdy se Senát zabýval vypracováním návrhů nařízení pro kryptoměny. Podobným směrem šel i senátor Pat Toomey, který připravoval revize daňových předpisů v období, kdy sám disponoval kryptoměnami.

Americký kongres vkročil do sektoru kryptoměn v roce 2021. V tom momentě mu nešlo pouze o přijetí právních předpisů pro regulaci, ale také o finální přijetí kryptoměn.

Přečti si také: Jaké strategie použít pro Binance staking – až 100% roční zhodnocení!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.