Průzkum společnosti VISA naznačuje obrovský nárůst v přijetí kryptoměn

Nejnovější průzkum platebního giganta Visa naznačuje, že se kryptoměnám v roce 2022 podaří to, o co dlouho bojovali – masivní celosvětové přijetí.

Visa přichází se zajímavým průzkumem

Dosáhne svět kryptoměn v roce 2022 výraznějšího přijetí? Nejnovější průzkum společnosti Visa naznačuje, že by to mohlo být realitou.

Více než 25 % malých podniků plánuje v letošním roce přidat kryptoměny jako platební metodu.

Přečti si také: Jaké strategie použít pro Binance staking – až 100% roční zhodnocení!

Chceš rychle nakoupit/prodat kryptoměny a neplatit obrovské sumy za tuto službu? V tom případě si najdi ověřenou směnárnu, která tě neokrade na skrytých poplatcích. My jednoznačně doporučujeme burzu Binance, kde najdeš široký výběr kryptoměn. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu na obchodní poplatky.

Průzkum byl proveden na vzorku 2 250 majitelů menších podniků z celkem 9 zemí. Téměř třetina podnikatelů z Brazílie, Singapuru a dalších zemí je ochotna přidat do své nabídky možnost platby kryptoměnami. V případě Kanady šlo pouze o 8 % podnikatelů. Nejhůře na tom není ani USA, kde přibližně 19 % obchodníků zařadí platby kryptoměnami do nabídky.

Svět kryptoměn stále není v uspokojivém stádiu v případě mainstreamového přijetí. Mnoho investorů nadále váhá zejména pro extrémní volatilitu a hlavně hrozby regulačních orgánů. V roce 2021 se populární společnost AMC rozhodla, že akceptuje BTC a jiné altcoiny. Další společností, která stojí za zmínku, je PayPal se svým projektem pokladních operací pro obchodníky, kteří mohou své kryptoměny okamžitě konvertovat na USD.

V každém případě, pokud budou společnosti pokračovat v akceptaci kryptoměn, neexistuje zřejmě žádná hrozba, která by kryptoměny dokázala před mainstreamem zastavit.

Mohlo by tě zajímat: Jak si vytvořit ziskového trading bota snadno a zdarma


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.