Analýza MATIC – cena se odrazila od klíčového supportu. Kde je další target?

MATIC/USD analýza
MATIC/USD analýza. Zdroj: Shutterstock.com/moxumbic
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

MATIC se dokázal odrazit od posledního lokálního minima, které otestovalo předchozí maximum a tím potvrdilo 123 bottom formation. Na rozdíl od Bitcoinu, který stále svůj reverzní pattern nepotvrdil, cena MATICu šplhá v rostoucím trendu směrem vzhůru. Zdá se dokonce, že rostoucí trend neutichá a pokračujeKde se nachází další target?

Cena vytvořila poslední minimum přesně na předchozím bodě 2 a tím nejenže potvrdila reverzní pattern, ale dokonce jej i otestovala. Jedná se tedy o býčí signál a trend pokračuje v růstu. Další target, který budeme sledovat, je na hladině cca 1,88 $, protože se zde nachází rezistence a lokální bod kontroly.

MATIC/USD 4H
MATIC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Mohlo by tě zajímat: Manažeři hedgeových fondů upřednostňují Bitcoin před zlatem: Je to lepší uchovatel hodnoty!

MATIC zůstává v dlouhodobém trendu

Než cena překoná i zmiňovaný target, je možné, že půjde i do sideway struktury, po které nakonec tuto rezistenci překoná. Z dlouhodobého hlediska vznikl reverzní pattern 123 bottom formation přesně na dlouhodobém supportu, který provází celý rostoucí trend Polygonu.

MATIC je ve srovnání s mnoha highcapy o krok vpřed a dokázal vytvořit a potvrdit reverzní pattern. Mnoho altů tento reverzní pattern ještě nedokázalo ani potvrdit. RSI konverguje s cenovým grafem a neindikuje z krátkodobého hlediska přehřátí trhu, takže trend může pokračovat.

Přečti si také: Burza eToro oznámila vyřazení projektů Cardano a Tron z nabídky – Proč?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.