TOP 3 ukazatele, podle kterých Polkadot směřuje na nové ATH

Polkadot na nové ATH.
Zdroj: Shutterstock.com/moxumbic
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Polkadot narostl za necelé dva měsíce již o více než 250 %, ale cena se stále nachází pod ATH na hladině 49,75 $. V době psaní článku se obchoduje za 36,46 $. Tento projekt je zaměřen na škálovatelnost a rozděluje transakce na mnoho úlomků. Zpracovává je paralelně, podobně jako toho chce dosáhnout ETH 2.0.

V současné době pouze Kusama realizuje vlastní aukce. Očekává se, že Polkadot začne stejný proces během několika příštích měsíců. Pojďme se tedy podívat na top 3 ukazatele, které potvrzují, že DOT půjde na nové ATH.

Integrace Polkadotu do Defi se zvyšuje

Ekosystém Polkadotu neustále roste. Dne 8. září SubQuery, decentralizovaný agregátor údajů získal 9 milionů dolarů na vybudování první vrstvy agregace údajů společnosti Polkadot.

Jako příklad této integrace má Moonbeam parachain tokeny postavené na vývojovém nástroji Substrate. Tyto tokeny lze bezproblémově odesílat do peněženek Ethereum a na adresy inteligentních smluv. 9. září Moonbeam oznámil partnerství s Lidom.

Poslední aktualizace pochází z dTrade, decentralizované burzy (DEX). Po úspěšném získání 6,4 milionu dolarů v rámci počátečního kola financování v květnu 2021 shromáždil DEX další fond na tvorbu trhu ve výši 22,8 milionu dolarů. Jeho cílem je poskytnout likviditu.

StormGain

Přečti si také: LUNA narostla už o 750 %! Co stojí za tímto raketovým trendem?

Údaje o derivátech ukazují potenciál na nové ATH

Celkový otevřený zájem DOT futures vzrostl z 360 milionů dolarů na 685 milionů dolarů za 30 dní. Je to pozitivní ukazatel, protože odráží ochotu obchodníků s pákovým efektem udržet své dlouhé pozice otevřené navzdory rostoucímu trendu.

Pokladot futures – otvorený záujem.
Zdroj: Bybt.com

Při obchodování s futures se Longs (kupující) a shorts (prodejci) vždy shodují, ale jejich pákový efekt se liší. Případná nerovnováha se odráží v míře financování a burzy derivátů budou účtovat poplatky straně, která bude využívat více pákového efektu na vyvážení

Polkadot, TOP 3 ukazatele, podle kterých Polkadot směřuje na nové ATH, TRADING11
Zdroj: Bybt.com

Ustálený vývoj protokolu bude konečným hnacím motorem ceny DOT

V první zářijový týden vyplula na povrch zdravá dávka optimismu. Osmihodinová míra financování dosáhla 0,10 %, což je v přepočtu 2,1 % týdně. Přesto se situace po 35 % pádu cen ráno 7. září vrátila.

Může tě zajímat: Přijímání BTC v Salvadoru – kupí se technické problémy s peněženkou

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.