06.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Včerajší pohyb na Bitcoine vyvolal chvíľkovú zmenu nálady aj na altcoinoch a Coinmarketcap sa rozsvietil na zeleno.  No tento trend nevydržal dlho a alty nám opäť začínajú klesať. Myslím, že je to spôsobené neistotou, ktorá v týchto chvíľach panuje okolo Bitcoinu. Viac však v našom dennom update.

ADA/BTC

ADABTC

Včerajšia minipumpa na Bitcoine popohnala Up aj inak klesajúce Cardano. No vystačilo to iba na rast k rezistencii 2900 Satoshi a od vtedy opäť pomaličky klesáme. Reakcia by mala znova prísť na Downtrend Line a kĺzavom priemere MA55.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA včera konsolidovala pod lokálnym supportom/rezistenciou (biela), na ktorý trh reagoval aj v minulosti. Nachádza sa na cene 23000 Satoshi. Pumpa na BTC vyhnala cenu UP až k Neckline formácie dvojitý vrchol. Ale ako rýchlo cena vystrelila, tak rýchlo sa aj vrátila späť k lokálnemu supportu/rezistencii o ktorej píšem vyššie. Vzhľadom na silné odmietnutie trhu ísť Up, očakávam pokles k MA200.

Analýza IOTA/BTC 

XLM/BTC

Na Stellar nám včera vyšla nová podrobná analýza, ktorú nájdete na tomto odkaze.

TRX/BTC

TRXBTC

Veľa z vás, by rado videlo pozitívnu analýzu na TRON. Poniektorí z vás úplne šalejú keď trh spraví dve sviece UP a my napíšeme, že aj tak pôjdeme DOWN. Situácia na TRONe by sa však dala prirovnať k Bitcoinu. Tron sa začal nadmerne pumpovať v polovici marca, presne ako Bitcoin koncom minulého roku. Za tú dobu sa vytvorili 3 akcelerované Uptrendy. Hodím vám sem aj obrázok.

TRON

No od dosiahnutia HIGH už trh prelomil všetky tri tieto akcelerované trendové čiary a mieri k dlhodobej Uptrend Line (zelená). Ak sa na ten graf pozriete z diaľky, alebo si ho prepnete na vyššie Time Frame, môžte tam vidieť formácia 1-2-3 Top a tak ako tomu bolo na Bitcoine, tak aj TRON pôjde dole. Predchádzajúce LOW, zároveň tvorí Neckline formácie 1-2-3 a čaká sa prakticky iba na jej potvrdenie. Proste situácia na tomto coine je jasná, či sa to niekomu páči alebo nie.

Dnes sa dá na 6H grafe rozpoznať trojuholník, ktorý cena pomaličky zapĺňa. Je to celkom vítaná korekcia po prudkom prepade z 1000 Satoshi. No nie je to rast! Je to iba prestávka v poklese. Ten trojuholník by sa dal zakresliť už od 29.5. a ako sami vidíte, každá vlnka vytvorí nižšie HIGH.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa aj naďalej postupuje do strany vo vyznačenom kanáli. Až opustenie tohto kanálu bude znakom nejakej významnejšej zmeny. Treba si to kontrolovať. Nejaká predikcie sú v týchto chvíľach bezpredmetné.

Analýza ZIL/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin opäť vyčkáva na pohyb Bitcoinu. Včera síce prišlo ku krátkemu prelomeniu rezsitencie na úrovni 121.4$, no v poslednej šesťhodinovke sa už trh opäť vracia pod ňu a tým pádom aj k predchádzajúcemu trendu. Dnes by som očakával v podaní Litecoinu pohyb do strany v rámci kanálu a skutočné vyčkávanie na to, čo urobí Bitcoin.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa na chvíľku vybral Up, no stačilo to iba k otestovaniu rezsitenčného pásma a ideme opäť Down. Na trhu chýbajú objemy, takže ani sa nedalo očakávať, že EOS znovu nakukne nad rezistenciu. Predpokladaný pokles by sa mohol aspoň na chvíľku zastaviť na MA55 a okrúhlom čísle 12,5$. Inak cieľom je support na úrovni 11.8$.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO spravilo taktiež menšiu vlnku Up, no z dlhodobého hľadiska je tento pohyb úplne bezvýznamný. Pokračujeme v postupe do strany a ako môžte vidieť aj na obrázku, tento stav potrvá ešte niekoľko dní. Potrebujeme sa priblížiť buď k supportu alebo k Downtrend Line, inak nuda.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

Na Ripple máme taktiež novú podrobnú analýzu

XMR/USD

XMRUSD

MONERO sa neúspešne pokúsilo zaútočiť na rezistenciu 168,5$. Trh v týchto chvíľach nemá silu ísť Up, takže očakávam pokles k 160$ supportu a tam sa uvidí kam ďalej.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...