07.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Posledných 24 hodín bolo pre trh s altcoinami celkom pozitívnych. Pozitívnych až natoľko, že sa na niektorých z nich ukazujú celkom sľubné príležitosti k nákupu. Zároveň som dnes zaradil do updatu aj Binance Coin, ktorý teraz skutočne ide a včera dosiahol svoje ATH.

ADA/BTC

ADABTC

Na grafe Cardana sa vytvoril trojuholník, ktorý cena pomaličky zapĺňa. V priebehu dneška by sa malo rozhodnúť ktorým smerom sa trh vydá. Ak Cardano ešte držíte, zaistite si pozície Stop-lossom pod LOW trojuholníka, ktoré je na hodnote 2738 Satoshi. V prípade rastu nevstupujte do trhu až pokiaľ cena neuzavrie nad rezistenciou 3053 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa držala včerajšej predikcie a naďalej klesala až k supportu 22000 Satoshi. Ten pre túto chvíľu vyzerá ako silná opora, ale nespoliehal by som sa na to. Na nákup to určite nie je. O tom budeme môcť premýšľať až keď sa trh vráti k rezistencii 24000 Satoshi. Formácia dvojitý vrchol sa jej zobchodovaním stala neplatnou, takže aktuálne sme bez trendu a vyčkávame.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

 

XLMBTC

Na grafe Stellar sa nám tvorí vlajka. Supportom je hladina 3800 Satoshi a rezistenciou 4000 Satoshi. V grafe sú zakreslené smery kam sa trh vyberie po opustení tejto formácie. Áno, áno viem, je tam buď alebo. Ale nemám vešteckú guľu, takže neviem. Tento coin však na nákup určite stále nie je a tí čo ho hodlujete, ešte vydržte. Z vrchu sa nám pomaličky približuje Downtrend Line a zo spodu Uptrend Line. Takže síce to ešte chvíľu potrvá, ale čoskoro sa dozvieme či sa aktuálny trend potvrdí, alebo ho prelomíme a pôjdeme opäť UP.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON je prakticky bez zmeny. Cena stále pokračuje do strany a pomaličky zapĺňa vyznačený trojuholník. V prípade, že niekoho strašne svrbí ruka a má chuť tento coin nakúpiť, radím vám počkať. Ak by aj cena vystrelila z trojuholníka smerom hore, minimálne kým svieca neuzavrie nad 810 Satoshi, nevstupujte do trhu. Na dennom grafe sa približne na tejto hodnote nachádza MA55.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa vymotala z rezistenčného pásma a mieri UP. Uzavretie H6 alebo dennej sviece nad 1820 Satoshi by mohlo byť dobrým znamením pre ďalší rast a taktiež signálom pre vstup do trhu. Najbližšia silná rezistencia bude až ATH. Uvidíme ako sa situácia nakoniec vyvinie, ale ak po uzavretí sviece nad vstúpite do obchodu, nezabúdajte na Stop-loss!

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Dnes som do výberu zaradil aj Binance Coin, ktorý včera dosiahol ATH. Následne na to sa na hodinovom grafe vytvoril pattern Bearish Engulfing. Ten ešte stále nie je zobchodovaný. Stane sa tak na hodnote 21077 Satoshi. Taktiež môžme vidieť formovanie ďalšieho Bearish patternu a tým je formácia 1-2-3 Top. Neckline tejto formácie je na hodnote 21300 Satoshi. Ak sa trh vráti nad 22573 Satoshi, formácia bude neplatná. Ak ho držíte, budete v strehu a zaistite si to príkazom Stop-loss.

LTC/USD

Na Liteccoin máme čerstvú analýzu, ktorú nájdete na tomto odkaze.

EOS/USD

EOSUSD

EOS si vytvoril lokálnu Trend Line a pomaličky zapĺňa priestor medzi ňou a rezistenciou 14.25$. Z vrchu sa navyše do cesty primotala MA200. Tu je ťažko niečo predvídať. Treba počakať, uvidíme kam sa to posunie.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO ma novú lokálnu rezistenciu a tou je hondota 55$. Avšak tento údaj je iba na spestrenie pretrvávajúcej nudy a na vývoj nemá žiaden vplyv. Inak, rovnako ako včera, postupujeme do strany k Downtrend Line.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa stále drží v rezistenčnom pásme. Ale ten postup vyzerá celkom nádejne. Ak by sa mu podarilo uzavrieť nad hodnotou 0.7$ šiel by som do nákupu.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero opäť búši na hodnotu 168.5$. Avšak bezpečný nákup by som videl až na 175$. Sám som zvedavý ako sa bude tomuto coinu dariť.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...