14.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Poniektoré altcoiny zažili včera rušný deň. No celková atmosféra sa nesie v znamení konsolidácie či pomalého poklesu. Aj dnešný deň by mal pokračovať v rovnakom duchu, no zajtra je nedeľa, uzatvárajú sa týždenné sviece a ja predpokladám, že bude opäť rušno.

ADA/BTC

ADABTC

Najprv som nechápal čo má táto pumpa znamenať, no už som to pochopil. Môže za to tento tweet, ktorý hovorí o tom, že Coinbase hľadá možnosti ako pridať následujúce coiny do ich portfólia.

coinbase

Cena Cardana tak behom hodinky vyletela o 300 Satoshi, čo je teda poriadna pumpa. No eufória opadla a aj cena sa začína vracať tam, kde raketový štart začal.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

Do grafu IOTA som zakreslil obchodný kanál. Vyzerá to tak, že trh ho rešpektuje, takže minimálne dnes by sme mali pokračovať v jeho hraniciach. Avšak väčšiemu pohybu Up bude brániť MA200. Takže pravdepodobne bude po dotyku s ňou nasledovať návrat k supportu 15300 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Keďže aj Stellar sa nachádzal vo vyššie spomínanom tweete, tak samozrejme aj on zareagoval na fundament raketovým rastom. Avšak aj tu už nadšenie opadlo a pomaličky sa cena začína vracať na štartovaciu pozíciu.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa včera na chvíľku utrhol z reťaze a prudko stúpal. Aj tento rast sa dá pripísať fundamentu. Binannce totiž oznámilo úspešnú migráciu tokenov  TRON a taktiež, že blockchain tohto altcoinu bezproblémovo funguje. Viac si môžte prečítať v tomto článku. To popohnalo cenu TRON o takmer 50 Satoshi hore. Ale aj tu už čaro fundamentu vyprcháva a tak sa trh vracia k predchádzajúcemu trendu.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa drží nad supportom 1000 Satoshi a aj keď mala nejakú snahu posilniť, jedná svieca celý tento rast z predchádzajúceho dňa zmazala. Takže stále platí, že ideme do strany, aspoň najbližšie hodiny.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin pomaličky padá nižšie a nižšie. Aj tu som zakreslil obchodný kanál, v ktorom sa cena niekoľko dní pohybuje. Najdôležitejšie bude vymotať sa z tohto kanála a nenechať sa ním zatlačiť pod support 18660 Satoshi. Práve tu by mohlo dôjsť k obratu, nakoľko je to jeden z najsilnejších supportov ak nie rovno najsilnejší na tomto grafe.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa včera pokusilo o výpad nad rezistenciu 2669 Satoshi, ale trh tento postup rázne odmietol a poslal cenu k MA55. Tam sa prepad na chvíľku zastavil, ale už sme prelomili aj tento kĺzavý priemer a tak môžme čakať ďalšie klesanie, k magickej hranici 2550 Satoshi.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin postupoval do strany, ale iba po lokálnu Trend Line (oranžová). Tam prišlo k odrazu a poklesu pod MA55. Pri ďalšom dotyku asi pôjdeme zase o schodík nižšie a tak postupne až k supportu 72.5$.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS začal tvoriť na grafe trojuholník, ktorý postupne zapĺňa. Sám som zvedavý ktorým smerom ho opustí. Na vývoj ceny by mohol zapôsobiť fundament, pretože EOS prvýkrát od spustenia Mainnetu prekonal v počte transakcií aj Ethereum, na ktorého blockchaine tento altcoin vznikol. Vic v tomto článku. Ak by EOS skutočne šliapal tak ako teraz, bez chýb a bugov, mohol by to dotiahnuť skutočne ďaleko. Množstvom spracovaných transakcií v tejto dobe schová Ethereum do vrecka.

No na druhej strane, trh sa nachádza pod posledným silným supportom a cene tak už nič nebráni v páde k 5$. Po správnosti by sme teda mali opustiť trojuholník spodnou hranicou. Ale samozrejme, fundament môže silne zavážiť.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

Včera večer vyšla na Ripple nová podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa motká pozdĺž supportu 120$ už niekoľko dní a ja iba čakám kedy zakopne a padne na 106$. Jednoducho smerom hore ho môže potiahnuť jedine silná pumpa na BTC, ale sám o sebe na to silu nemá.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....