25.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Bitcoin sa na chvíľku stabilizoval a dokonca začal mierne rásť. Stačilo to pre ukončenie pádu altcoinov? Využil niektorý z nich túto situáciu vo svoj prospech a začal rásť? Poďme sa na to pozrieť v našom prehľade.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sice od včera trošku podrástlo, ale ten posun je minimálny, pretože v ďalšom raste mu bráni rezistencia, na ktorej sa ešte pred pár dňami čakal odraz. Až prelomením tejto rezistencie sa pre tento coin otvorí cesta k ďalšiemu výraznejšiemu rastu.

Celá analýza Cardano

IOTA/BTC

IOTABTC

Iota sa chytila príležitosti a začala posilňovať. Včerajšia svieca uzavrela nad rezistenciou (žltá) a dnes už dokázala prelomiť aj kĺzavý priemer MA55 (modrá). Ďalšia rezistencia na ňu čaká na hodnote 0.000211 BTC (svetlo modrá). Predpokladám, že v priebehu dneška by k nej trh mohol doraziť.

Podrobnejšia analýza IOTA nájdete na tomto odkaze

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin pri včerajšom raste narazil do rezistencie na hodnote 124$ a to poslalo cenu späť k supportnemu pásmu. Reakcia sa dá očakávať buď na vrchole tohto pásma alebo potom až na hodnote 115$.

Podrobnú analýzu na Litecoin nájdete tu

XLM/USD

XLMUSD

Stellar sa podobne ako Litecoin, po dni rastu, dostal k rezistencii na úrovni 0.3$. Na tejto cene došlo k odrazu a otočilo trh k opätovnému poklesu. Stellar to v prípade rastu bude mať naozaj ťažké, pretože aj keby sa mu podarilo pokoriť túto rezistenciu, hneď na to narazí na kĺzavé priemery MA200 a MA55. Uvidíme.

Celá analýza Stellar

EOS/BTC

EOSBTC

EOS včera zaznamenal veľmi pekný rast, keď dokázal posilniť z ~0.0014 BTC až na 0.0017 BTC. Avšak na práve na druhej spomínanej hladine došlo k odrazu a dnes opäť klesáme. K reakcii by mohlo prísť na úrovni 0.0015 BTC, kde sa nachádza lokálny support a zároveň by tam mal prísť aj kĺzavý support MA55.

Celú analýzu nájdete tu

TRX/BTC

TRXBTC

Tron sa odrazil od supportu 0.00000902 BTC a vrátil sa k rastu. No nie na dlho. Dnes už opäť klesá a uvidíme ako zareaguje na ďalší pokles BTC. Supporty aj rezistencie sú naznačené v grafe.

Anlýza TRON

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa včera pokúsil využiť stagnáciu Bitcoinu, no podobne ako niekoľko vyššie popísaných altcoinov narazil na rezistenciu na hodnote 0.63$, ktorá zabránila ďalšiemu jeho rastu. Momentálne sme opäť v poklese a zdá sa, že táto rezistencia bude pre Riplle ešte na niekoľko dní pritvrdý oriešok.

Podrobná analýza Riplle

Na NEO a Zilliqu máme čerstvé detailne analýzy,  takže pre dnes ich z denného updatu vynecháme. Nižšie nájdete odkazy na tieto analýzy.

NEO/BTC

Aktuálnu analýzu nájdete na tomto odkaze.

ZIL/BTC

Aktuálnu analýzu nájdete na tomto odkaze.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...