5 formací, které musíte znát při obchodování Bitcoinu

0
5 formací, které musíte znát při obchodování Bitcoinu

Každý z vás, kdo se někdy pokoušel tradovat Bitcoin, určitě sledoval grafy. Ty se skládají z tzv. svíček. A právě svíčky dohromady tvoří formace, ze kterých se dá určit mnoho faktorů. Pojďme se podívat na 5 formací, které by měl každý Bitcoinový trader znát.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Engulfing

Tato formace často vyvolává obrat v trendu a naznačuje, že kupující vstoupili na trh a pravděpodobně poženou ceny dále vzhůru. Zahrnuje dvě svíčky, přičemž druhá svíčka zcela pohltí předchozí zápornou svíčku. To se stává, když se druhý den otevře cena níže než první den, ale cena roste v celé svíčce a zavírá se výše než při otevření první svíčky.

Více zde:

Formácia Engulfing

Hammer

Součástí Hammer je také svíčka, která naznačuje pravděpodobné dno trendu. Vyznačuje se dlouhým knotem ve spodní části s krátkým tělem nahoru. To ukazuje, že medvědi stlačili cenu v časovém rámci dolů jen proto, aby viděli významný nákupní tlak, aby se zavřela výše než svíčka otevřená.

Více zde:

Formácia Hammer a Hanging Man

Formace jsou sice skvělé, ale trading je mnohem složitější. Proto je fajn mít po ruce rady profesionálních traderů. Již dva roky na tomto webu budujeme kvalitní tým a denně publikujeme naše technické analýzy Bitcoinu, altcoinů a komodit. Analýzy poskytujeme našim členům za malý poplatek a do Vánoc je máte k dispozici za bezkonkurenční cenu! Využijte tedy vánoční akce a pořiďte si nejlevnější krypto-poradenství na trhu.

>> KLIK <<<

Náhledy analýz najdete zde.

Three White Soldiers

Vzorec se vyskytuje přes tři svíčky. Skládá se z dlouhých zelených svíček s malými knoty jdoucích po sobě, které se otevírají a zavírají postupně výše než předchozí den. Je to silný bullish signál, který se objevuje po klesajícím trendu a ukazuje stálý pokrok nákupního tlaku.

Více zde:

Formácia Three White Soldiers

Rising Three Methods

Vzor svíčky je tvořen třemi krátkými medvědími svíčkami obsaženými v rozmezí dvou větších bullish. Vzorec ukazuje obchodníkům, že i navzdory určitému prodejnímu tlaku si kupující udržují kontrolu nad trhem. Pro obchodníky s klasickými vzory se vzrůstající tři metody často tvoří jako býčí vlajka nebo sestupný klín.

Více zde:

Všetko o formácii Head & shoulders (H&S) – Hlava a ramená (RHR)

Piercing Line

Je to formace tvořená dlouhou červenou svíčkou následovanou dlouhou zelenou svíčkou. Klíčovým znakem tohoto vzoru je značná mezera dole mezi uzavírací cenou prvního svícnu a otevřením zeleného svícnu. Na začátku obchodní relace se často jeví jako snesitelná kvůli výraznému poklesu během off-hodin. Nákupní tlak se však zvyšuje v celé svíčce, přitom těsně nad polovinou těla první medvědí svíčky. To svědčí o tom, že býci převzali kontrolu a mají zájem nakupovat za současnou cenu.

Více zde:

Formácia Tweezer

avatar
  Subscribe  
Upozornit na