Analýza ETH – cena potvrdila minimum, od ukončení flagu je ale daleko

ETH je stále v býčím flagu
ETH je stále v býčím flagu. Zdroj: Shutterstock.com/Volodymyr_Shtun

ETH se momentálně stále nachází v klesající struktuře býčího flagu, po kterém by cena měla pokračovat v rostoucím trendu. Otázkou však zůstává, dokdy bude tento flag pokračovat. Cena totiž stále dosahuje klesajících minim a neindikuje reverzi. Přesto se ceně podařilo slušně odrazit od posledního minima.

Ethereum potvrdilo lokální minimum, avšak na definitivní potvrzení rostoucího trendu by muselo překonat hladinu 4 450 $. Předtím, než bude flag ukončen, cena pravděpodobně půjde sideway a první indicií budou krátkodobá rostoucí minima. Jak vidíme, v případě objemů se více probouzí býci.

ETH/USD 4H
ETH/USD 4H. Zdroj: TradingView

V naší VIP skupině každý den obchodujeme a analyzujeme 50 párů na různé kryptoměny, forex a indexy. Přidej se do naší živé komunity a získej bezkonkurenční náhled do tržních analýz, díky kterým budeš mít přehled o všem, co se děje na trhu. >>> Objednat VIP členství <<<

Mohlo by tě zajímat – Německé spořitelny chtějí klientům umožnit obchodování s kryptoměnami – zájem v zemi narůstá

ETH je stále ve flagu

Chceme-li pomýšlet nad ukončením flagu, další podmínkou je, že cena musí udržet poslední minimum a nesmí pod něj spadnout. Poslední minimum se nachází na hladině 3 640 $. Strukturou je zatím současná korekce zcela běžná a její síla je stále pod 30 %, což je také zcela běžné.

Z dlouhodobého hlediska cena ETH dosahuje vyšších lokálních minim. Tento trend platí již od března 2020 a nebyl do dnešního dne porušen. V současnosti se poslední dlouhodobé dno nachází na hladině 2 740 $, což je poměrně daleko od tržní ceny. A i v případě, že by korekce pokračovala, cena má prostor vytvořit rostoucí minimum.

Přečti si také – Analýza BTC – cena stále udržuje krátkodobý support. Nacházíme se na dně?


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.