Binance plánuje v Indonésii vytvořit novou platformu pro směnu kryptoměn

Binance vytvoří novou směnárnu
Binance vytvoří novou směnárnu. Zdroj: Shutterstock.com/Stanslavs

Hlavní kryptoměnová burza Binance se spojila s MDI Ventures, odnoží PT Telkom Indonesia, s cílem vytvořit platformu pro směnu kryptoměn. Podle společného oznámení z 15. prosince se dohoda bude snažit také o rozšíření přijetí blockchainu v celé Indonésii, která je domovem přibližně 240 milionů lidí.

Na pomoc s vývojem nové směnné platformy poskytne Binance infrastrukturu a technologii správy aktiv. Dohoda se bude snažit i o širší uplatnění technologie blockchain v Indonésii.

Nové partnerství umožňuje společnosti Binance rozšiřovat své operace v zemi, kde již investuje do platformy pro obchodování s kryptoměnami Tokocrypto. Generální ředitel a zakladatel Binance Changpeng Zhao řekl:

„Naší ambicí v Binance je globálně rozšiřovat ekosystém blockchainu a kryptoměn. Tato iniciativa v Indonésii je významným krokem tímto směrem. Díky rychlému osvojení technologie a silnému ekonomickému potenciálu by se Indonésie mohla stát jedním z předních center blockchainu a kryptoměnového ekosystému v jihovýchodní Asii.“

Chceš nakoupit a obchodovat kryptoměny? Burza Binance je aktuálně nejlépe hodnocenou burzou na světě s velmi levnými poplatky za nákup. Vytvoř si nyní účet přes náš >>> slevový odkaz <<< a získáš doživotní slevu na poplatky při obchodování.

Mohlo by tě zajímat – Podle těchto 2 metrik dosáhl BTC dna korekce a rostoucí trend bude pokračovat

Binance rozšiřuje přítomnost v Asii

MDI Ventures je hlavní indonéská technologická investiční firma s globálním portfoliem v hodnotě více než 830 milionů dolarů v několika odvětvích. Toto prohlášení neodhalilo identitu žádných dalších společností zapojených do konsorcia pod vedením MDI.

Binance, která čelila výrazným regulačním omezením během druhého a třetího čtvrtletí 2021, se nyní snaží rozšířit svou přítomnost v Asii. Singapurská pobočka giganta obchodujícího s kryptoměnami nedávno koupila 18procentní podíl v Hg Exchange, místní soukromé burze cenných papírů.

Přečti si také – CoinMarketCap zažil divokou noc – Platforma ukázala několikamilionové nárůsty různých kryptoměn!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.