Bitcoin potvrdil UPtrend! Už nikdy se nevrátíme na 10 000 USD!

Share This Post

Ve středu jsme na našem streamu avizovali, že očekáváme klíčový pohyb Bitcoinu. Větší pravděpodobnost jsme dávali poklesu, ale nakonec to přece jen přišlo a hned ve čtvrtek Bitcoin prorazil horní trendline klesajícího kanálu. Za pár dní na to už vytvořil 40denní high (11 500 $) a uzavřel weekly svíci na hladině 11370 $ – vysoko nad klíčovou rezistencí 11 000 $, která nás v posledních týdnech omezovala v růstu.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

1W BTC/USD – Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Tyto bullish pohyby přišly po oznámení 50milionové investice společnosti Square. Nejprve Microstrategy, nyní Square… Tyler Winklewoss tvrdí, že se spouští lavina institucionálních investic, které vyženou cenu Bitcoinu vysoko nad historické maximum.

My zatím nechceme tak předbíhat, ale trh je skutečně nastaven na pokračování uptrendu. Bitcoin po náročném září konečně prorazil jedenáct tisíc dolarů a neexistuje trader, který by si nevšiml tento pohyb. Obchodníci začínají otevírat longy, hodleři přikupují a cenu to potlačí minimálně na letošní maximum (12 500 $).

Čtěte také: Analytik očekává, že zlato zdvojnásobí svou cenu – Co to znamená pro Bitcoin?

Nechali jsme podle vás 10 000 $ nadobro za námi?

Samozřejmě, nestane se to okamžitě. Sentiment na trhu s kryptoměnami je sice bullish, ale po tak dlouhém konsolidačním období ještě můžeme očekávat minimálně jeden test předchozí rezistence (11k), než se od ní nadobro odlepíme. Je ale nutno dodat, že to může být naposled, co se Bitcoin na burzách dostane na cenu 11 000 $.

Chcete tip na zajímavé altcoiny? Na Trading11 téměř denně analyzujeme Bitcoin a čtyři nejzajímavější kryptoměny s velkým potenciálem. Přístup k těmto analýzám nyní můžete získat se slevou 50 %.

Případně si přečtěte naši technickou analýzu Monera a Chainlinku:

Analýza ChainLink (Link) a Monero (XMR) – Altcoiny solidně pumpují, jaké jsou vyhlídky?

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...