10.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Tak čo neprišlo v nedeľu, to si nechal trh na dnes. Takže už nie len nedele, či stredy, ale aj utorok môžme zaradiť medzi krvavé dni. Pokles na Bitcoine spôsobil prudký pád celého trhu altcoinov a mierime k novým LOW. Bohužiaľ.

ADA/BTC

Na Cardano máme novú podrobnú analýzu. Nájdete ju na tomto odkaze.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA si dala celkom naponáhlo a v priebehu 24 hodín sme už pod supportom 15300 Satoshi. Čo bude nasledovať? Pravdepodobne retest tejto hladiny zospodu a pád k 14000 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Aj Stellar sa nám pekne rozbehol. Nielenže prerazil support 3000 Satoshi, ale vrátil sa aj pod Downtrend Line. Pripravte sa na to, že pôjdeme k 2600 Satoshi a ak ani tam nenastane odraz, padneme až k psychologickej hranici 2000 Satoshi. Ale pred tým všetkým ešte pravdepodobne dôjde k retestu aktuálnej hladiny 3000 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

O TRONe tu už rozprávam niekoľko dní to isté a ešte niekoľko dní aj budem. Ideme k 400 Satoshi zobchodovať formáciu 1-2-3 Top.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa bez väčších problémov, podľa predpokladov, prekonala support 1216 Satoshi a tak mierime k psychologickej hranici 1000 Satoshi. Minule práve v okolí tohto supportu Zilliqa bojovala ako lev. Zopakuje to? Uvidíme.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

Aj na BNB vyšla včera večer nová podrobná analýza. Nájdete ju tu.

ETC/BTC

ETCBTC

Tak nakoniec sa nám predsa len potvrdila formácia dvojitý vrchol.  To zaváhanie zo včera bolo spôsobené iba menšou pumpou na BTC a tá oddialila celé potvrdenie formácie. Dnes je už formácia potvrdená a zároveň aj zobchodovaná. No nemyslím si, že toto je koniec poklesu. Pôjdeme ešte nižšie.

Analýza ETC/BTC

LTC/USD

Na Litcoin vyšla analýza iba pred hodinou či dvoma. Pozrieť si ju môžte tu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS od včera prudko klesá. Na supporte 7$ by malo prísť k reakcii, ale či odolá, je teraz otázne. Z vrchu sa rýchlo približuje Downtrend Line. Ak ju EOS zlomí, padne na 5$ za mincu.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple prelomil lokálnu rastovú Trend Line a padol späť na dlhodobú Downtrend Line. Ak sa dostane pod ňu, určite klesne až k poslednému LOW, čo je ~0.42$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa nám poriadne rozbehlo a po neúspešnom pokuse o prekonanie rezistencie 140$ začalo padať ako meteorit, ktorý za sebou necháva dlhý červený chvost. Ideme k poslednému LOW, čiže 106$.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...