19.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Včerajšia minipumpa na Bitcoine na chvíľku oživila aj stagnujúce altcoiny, ale inak stále klesáme. No je tu aj jeden coin s krásnou a hlavne platnou obratovou formáciou. Tak poďme sa pozrieť ako sa našej Top 10+1 v posledných 24 hodinách darilo.

ADA/BTC

Na Cardano nám včera večer vyšla nová podrobná analýza. Nájdete je tu.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa na niekoľko hodín vymkla z pod Downtrend Line a statočne sa držala nad supportom 18 000 Satoshi. Už som si myslel, že máme najhoršie za sebou a prepad sa spomalí, keď v tom prišlo náhle prelomenie supportu a pokles až k 16 800 Satoshi. Následne sa trh pri pumpe na Bitcoine pokúsil vrátiť nad prerazený support, no v raste mu zabránil kĺzavý priemer MA55. Takže pokračujeme v poklese a bude to asi až k supportnému pásmu na úrovni 16200-13000 Satoshi. Ten prudký sklon oboch kĺzavých priemerov neveští nič dobré.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar vypĺňa trojuholník medzi trendovou čiarou (biela) a supportom 3434 Satoshi. Platí to čo som písal včera. Na dennom grafe máme stále platnú formáciu Morning Star, ale kým trh neprekoná trendovú čiaru, na rast môžme zabudnúť.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Aj TRONu sa dostalo menšej infúzie vďaka rastu Bitcoinu a konečne aspoň na chvíľku ožil. No vystačilo to iba na rast o 40 Satoshi a v týchto chvíľach už cena opäť, doslova, vísí na kĺzavom priemere MA200. Tu podobne ako aj pri Stellar platí to čo som písal včera. Postupujeme do strany a približujeme sa k Uptrend Line, kde by mohlo prísť k odrazu a obratu trhu k opätovnému rastu.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa stále drží v okolí ceny 1300 Satoshi. Včerajší pohyb na Bitcoine ju na chvíľku opäť nakopol, no hneď na to pokračovala v klesaní. Tento pohyb nám iba o deň oddialil vyklesávanie k lokálnemu supportu (zelený pás), kde by mohlo dôjsť k prípadnému odrazu.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin má za sebou krátky obrat. Včera sa na vrchole grafu vytvorila formácia Hanging Man a tá, pre túto chvíľu, ukončila spanilú jazdu čínskeho tigra. No nič nie je stratené. Formácia je už v týchto chvíľach zobchodovaná a trh si klesol k supportnemu pásmu, ktoré sa nachádza medzi hodnotami 24450 až 24000 Satoshi. Tu došlo k odrazu od jeho hornej hrany. Takže zatiaľ Don’t Panick. Ak ste v trhu, posunte si Stop-loss pod MA200. Ak ste už vonku a chcete znova nakúpiť, počkajte si najprv na uzavretie sviece nad MA55.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Všimnite si tú podobu grafu LTC a BTC. Akoby to bol ten istý graf, len názov coinu je iný. Takže situácia je taká, že na BTC síce bola pumpa, ale z najväčšou pravdepodobnosťou je to iba ďalšia bartovina, ktorá s prirodzeným vývojom nemá nič spoločné. Pre Litecoin bude dôležité udržať support 89$, v opačnom prípade to bude mať veľmi ťažké.

Analýza LTC/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO, aj vďaka Bitcoinu, dokázalo včera odvrátiť ďalší pokles a drží sa nad lokálnym supportom 37$. Takže pokračujeme do strany k Downtrend Line a vyčkávame.

Analýza NEO/USD

EOS/USD

Na EOS máme novú podrobnú analýzu. Nájdete je na tomto odkaze.

XRP/USD

XRPUSD

Na Ripple máme platnú formáciu dvojité dno posadenú priamo na supporte 0.5$. Cena oboch sviečok je na desaťtisícinu presne a to 0.50374$. Zároveň došlo aj k učebnicovému prelomeniu Neckline. Príjme trh túto obratovú formáciu? Keď už ani toto nebude stačiť, tak ja už neviem…

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Lokálny support 120$ zatiaľ drží. No taktiež sa pomaličky, ale iste zapĺňa vzniknutý trojuholník. Dnes by sme mali ešte pokračovať do strany, priestor vo formácii na to stále je.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...