25.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Po dňoch krviprelievania zavládlo na trhu kryptomien prímerie. A je to doslova spúšť. Väčšina altcoinov ráta straty, líže si rany a snaží sa nabrať novú energiu. Osobne si myslím, že tento stav potrvá niekoľko dní, predsa len, máme za sebou búrlivé obdobie a každý si chce vydýchnuť.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa na chvíľku odrazilo na hodnote 2100 Satoshi a na H6 sa dokonca vytvoril Engulfing. Ale nie nejedná sa o skutočný odraz. Je to iba konsolidácia po niekoľkodňovom prepade. Možno dôjde aj k miernemu rastu k lokálnej trendovej čiare (biela), no na nákup to určite nie je. Cieľ je jasný a tým je support na hladine 1673 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

Dnes je už jasne, že opustenie obchodného kanála bolo iba falošné prerazenie. Potvrdením vlajky sa cena opäť vrátila späť pod rezistenciu kanála a vytvorila nove LOW. Aktuálne sa už nachádzame v supportnom pásme ohraničenom cenami 16200-13000 Satoshi. Dá sa očakávať ďalší pokles, ale v tomto pásme to už bude pravdepodobne trošku rozhádzané a cena bude oscilovať.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar padol až na 3000 Satoshi za mincu, no hneď sa odrazil a uzavrel nad vyznačeným supportom. Práve v týchto miestach očakávam konsolidáciu a postup do strany k trendovej čiare. Myslím, že na nejaké dva-tri dni si teraz vydýchneme.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON si včera vyklesal až na 648 Satoshi, ale stále sa vyhýba dotyku s trendovou čiarou. Skôr či neskôr k nemu príde. No teraz vstupuje do hry iný faktor a to pálenie tokenov. Iba včera sme sa dozvedeli, že Tron dnes jednorázovo spáli miliardu zo svojich 65 miliárd tokenov. Nie je to síce veľa, ale s cenou to pohnúť môže. Je to zaujímavý počin a hlavne nečakaný. Môžme iba hádať čo k tomuto rozhodnutiu videlo zakladateľa Tronu Justina Suna. Asi sa už tiež nemohol dívať na neustále klesanie a tak ho napadol takýto symbolický počin. Takže nebudte prekvapený, keď začne TRON rásť. Ja však neočakávam dlhodobý efekt, skôr iba posilnenie na niekoľko dní, niekde k oblasti klesajúcej Downtrend Line (červená).

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa nakoniec dopadla na dlhodobo predikovanú hranicu 1000 Satoshi. Taktiež sa dá predpokladať, že práve táto hodnota bude jej záchytným bodom na niekoľko dní, kým sa celý trh otrasie z posledného veľkého prepadu.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binanc Coin sa nám dnes potvrdila formácia 1-2-3 Top a na najbližšie dni môžme na nejaký rast zabudnúť. Formácia bude zobchodovaná v okolí hladiny 20000 Satoshi.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

Na Litecoin nám vyšla včera podrobná analýza. Nájdete je na tomto odkaze.

EOS/USD

EOSUSD

EOS pre túto chvíľu našiel svoje dno na supporte 7.6$ a tak ako aj ostatné kryptomeny začal s konsolidáciou. Aj tu môžme očakávať niekoľkodňový postup do strany pozdĺž tohto supportu.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO je už v supportnom pásme a tak sa dá očakávať jeho oscilácia a pomalý postup do strany k trendovej čiare. K NEO nie viac je čo písať, v tejto dobe je to nezaujímavá kryptomena, nik o nej nehovorí, nikde o nej nie počuť a tak jej cena pomaličky padá hlbšie a hlbšie.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple síce začal po dlhšej dobe konsolidovať, ale ako napísal včera kolega na fb, môžte sa pomaličky začať tešiť na nákupy za 0.25$ Presne tam ma Ripple namierené a pád pod 0.5$ nám to iba potvrdil.

XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Pohyby ceny na grafe Monero na mňa pôsobia veľmi zvláštne, mätúco a nečitateľne. Ale aj tu sa dá predpokladať niekoľkodňová konsolidácia v rozmedzí 110-130$. Aktuálne trh naráža na MA55, ktorá bráni ďalšiemu pustupu UP. Ale tieto naťahovačky sú iba takým spestrením, keďže nič zásadné sa nedeje.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...