27.05.2018 Technická anlýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Bitcoin aj Ethereum včera celý deň konsolidovali a prakticky sa nepohli z aktuálnych formácii. Až pred dvoma hodinami s otvorením nového obchodovacieho dňa sa Bitcoin rozhodol opustiť formáciu trojuholník a otestovať support na úrovni 7200$. Ethereum na tento pohyb absolútne nereagovalo a pokračovalo ďalej v konsolidácii. A čo ostatné altcoiny? Poďme sa na to pozrieť v našom dennom update.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa oproti včerajšku prakticky nepohlo z miesta. Rozdiel v cene sa pohybuje na úrovni 100 Satoshi a tak nie je čo rozoberať. Ostáva len vyčkať, čo prinesie dnešný obchodný deň.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA včera uzavrela deň v pluse. Ale naozaj minimálnom. S otvorením nového dňa sa vrátila pod 0.0002 BTC a v tejto chvíli opäť atakuje kĺzavý priemer MA200. Ak by došlo k jeho prelomeniu, trh by si pravdepodobne vyklesal až k supportu na úrovni 0.00018 BTC, ktorý už tento týždeň raz otestoval.

Podrobná analýza IOTA

LTC/USD

https://trading11.com/wp-content/uploads/2018/05/LTCUSD-3.jpg

Litecoin postupuje do strany a konsoliduje vo formácii vlajka. Zatiaľ sa stále drží nad hranicou 115$. No je otázka, dokedy. Ak by sa Bitcoin udržal nad 7200$ určite by to pomohlo aj Litecoinu. V opačnom prípade ho čaká prepad pod 115$.

Celá analýza LTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar nám pomaličky, ale iste zapĺňa trojuholník. Zospodu cenu navyše podopiera kĺzavý priemer MA55. Uvidíme ktorú stranou nakoniec vystrelí. Treba si to kontrolovať.

Podrobnú analýzu na Stellar nájdete tu

EOS/BTC

EOSBTC

EOS sa síce zatiaľ drží nad supportnym pásmom, no Downtrend Line je čaraz bližšie. Aj včera došlo k dotyku trhu s touto trendovou čiarou a hneď nato prišiel odraz DOWN. Tu je to kto z koho? Vydrží support alebo Trend Line? Rozhodnúť by sa malo už v priebehu dneška.

Analýza EOS

TRX/BTC

TRXBTC

Držitelia kryptomeny TRON sa včera určite potešili. Trh prelomil krátkodobú Trend Line a vystrelil Up k hranici 1000 Satoshi. Tam nastal odraz a mierny pokles. No vyzerá to tak, že Tron sa nevzdáva a pokúsi sa o ďalší atak tejto psychologickej hranice. Takže ak ho nedržíte, v prípade prelomenia tejto hranice bude dobrá príležitosť nakúpiť a zviesť sa tak na vlne nadšenia, ktoré momentálne okolo tejto kryptomeny vládne.

Podrobnú analýzu na TRON nájdete pod týmto odkazom

NEO/USDNEOBTC

NOE včera veľa vody nenamútilo a prakticky sa nepohlo z miesta. Stále sa drží nad psychologickou hranicou 50$ a odmieta ju prekročiť. No keď sa pozriete na ten trend, tak prelomenie tejto hranice je asi iba otázkou času. Uvidíme.

Celá analýza NEO

XRP/USD

XRPUSD

Ripple po prelomení supportu začalo pomaličky konsolidovať a za posledné 2-3 dni nám vykreslilo pekný trojuholník, ktorý sa dá už rozpoznať aj na jednodňovom grafe. Cena postupne osciluje medzi hranicami tejto formácie a po jej prerazení sa rozhodne kam ďalej. Ja tipujem, že to bude DOWN až k hodnote 0.5$.

Podrobnejšie rozobranú analýzu nájdete tu

ZIL/BTC

ZILBTC

Rozoberať Zilliqu posledné dni už asi ani netreba, pretože graf tohto altcoinu vyzerá ako EKG pred klinickou smrťou.  Bude to chcieť poriadny impulz aby sa opäť zobudil. Čaká sa na Bitcoin

Celá analýza Zilliqa

XMR/USD

Na Monero nám vyšla včera večer úplne čerstvá analýza, takže kto ju ešte nečítal, kliknite na tento odkaz

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....