28.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Dnes som čakal ako sa vyvinie situácia na Bitcoine a či sa konečne rozhýbe. Síce to trošku trvalo, ale na koniec to prišlo. Ako na to zareagovali altcoiny? Poďme sa pozrieť, sám som zvedavý.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano zareagovalo na prepad Bitcoinu oslabením a to tak, že pokleslo až k spodnej hranici supportneho pásma. Pre túto chvíľu sa stále drží nad, ale v prípade, že ho prelomí, môže klesnúť až k 1673 Satoshi.

Celá analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

Na IOTU nám náš trader pripravil novú analýzu. Nájdete je pod týmto odkazom

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin naplnil očakávania zo včera a pokoril support 115$. Už je to potvrdené aj 4H sviecou. Bohužiaľ pripísal si tak na konto ďalší nepriaznivý záznam, ktorý ho môže poslať až k 107$.

Celá analýza LTC/USD

XLM/BTC

Na Stellar taktiež včera večer vyšla zbrusu nová analýza, ktorú nájdete tu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS dokázal prelomiť Downtrend Line a mal dobre našliapnuté k rastu. Bohužiaľ, prepad na Bitcoine ho poslal opäť pod trendovú čiaru. No nie je to tak strašné ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. EOS sice nakukol pod support 11.81$, no s ďalšou sviecou sa okamžite vrátil nad a pomaličky postupuje do strany pozdĺž tohto supportu.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

TRXBTC

TRON je pre mňa sklamaním. Pod tlakom skvelých fundamentov okolo tejto kryptomeny som čakal, že sa pokúsi znova zaútočiť na hranicu 1000 Satoshi, no stal sa presný opak. Trh začal oslabovať a navyše keď padol Bitcoin, TRON ho bez okolkov nasledoval až takmer na 860 Satoshi. Keď sa prepad zastavil, ešte prišiel pokus o zotavenie, ale bohužiaľ, na prekonanie supportu 904 Satoshi už nemal tento coin dostatok síl. Teraz očakávam konsolidáciu pod supportom a pokusy o jeho prerazenie. Zo spodu cenu istí MA200 a support 875 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

NEO/USD

 

NEOUSD

NEO láme jeden support za druhým a s týmto coinom to skutočne nevyzerá dobre. Úroveň 50$ bola silná psychologická hranica, ktorá ho ešte ako tak držala nad vodou, ale jej pokorením to bude mať v budúcnosti pri návrate skutočne ťažké. Najbližší support, kde by sa teraz prepad mohol zastaviť je 44$.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple nasadil celkom slušné tempo a rúti sa z kopca ako auto bez bŕzd. Môžete to vidieť na krátkodobej Trend Line (červená). Pri takom tempe je za dva dni na hodnote 0.5$ a ak ani tam nepríde k odrazu, bude to s ním vážne zlé.

Analýza XRP/USD

ZIL/BTC

ZILBTC

Ale čoby? Spiaca princezná sa nám prebudila! Prepad Bitcoinu už nenechal chladnú ani Zilliqu a zareagovala naň, ako inak, prepadom. Počas neho prelomila dva dôležité supporty a to MA200 a 1516 Satoshi. V tejto situácii môžme očakávať pokles niekam k 1343 Satoshi, avšak ak sa ani tam cena neodrazí klesneme až k 1290 Satoshi, kde sa nachádza ďalší silný support.

Analýza ZIL/BTC

XMR/BTC

XMRUSD

Monero to má podobne ako Riplle celkom nahnuté. Prelomením lokálneho supportu je už iba krôčik od prvého historického ATH, ktorý do teraz stále poslúžil ako skvelý odrazový mostík. Bude tomu aj tentokrát alebo ho na štvrtý pokus prelomíme a poletíme do neznáma? Ťažko povedať, ostáva len čakať.

Anlýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...