02.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Dnes je to už na trhu o niečo pestrejšie. V našom výbere máme kryptomeny ktoré si pomaličky razia cestu UP, no sú tu aj také, ktoré sa držia trendu a naďalej klesajú. Ale veď posúďte sami.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano aj naďalej rastie. Včera dokonca, pekne s vysokým volume, prekonalo rezistenciu 2200 Satoshi a pokračuje v ďalšom raste. Tu by sa už dalo zašpekulovať aj na nejaký menší nákup, samozrejme so Stop-loss pod 2200. Ak Cardano dokáže prelomiť aj lokálnu rezistenciu 2260-2300 Satoshi, bude mať voľnú cestu Up.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

Na IOTU nám vyšla včera večer nová podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

XLM/BTCXLMBTC

Stellar opustil trojuholník a pohol sa smerom UP. Tu na neho doslova striehla križovatka troch rezistencií a to 3227 Satoshi, strednodobá Downtrend Line a kĺzavý priemer MA55. A to už bolo na tento coin príliš. Takže ja čakám dnes ďalšie postupné klesanie. Cesta hore je v týchto chvíľach zarúbaná.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa prilepil no dno supportneho pásma a drží sa na ňom už tretí deň. No nemyslím si, že sa dokáže udržať ešte ďalšie tri-štyri dni aby prelomil strednodobú Downtrend Line. Smerom hore by ho mohla popohnať asi iba ďalšia silná pumpa na Bitcoine.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa rve smerom hore nehľadiac na ostatné ciny. Ak by sa jej podarilo prelomiť Downtrend Line, bola by to pre nás skvelá správa. No uvidíme. Zatiaľ je predčasné hovoriť o otáčaní trendu.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Stále klesáme a ešte dlho klesať budeme. Iba zrekapitulujem pre tých, čo nesledujú update každý deň. Na grafe máme platnú formáciu 1-2-3 Top a tým pádom potrebujeme klesnúť niekam k 20000 Satoshi, aby sa formácia zobchodovala a mohli sme sa tak vrátiť k rastu.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic ani tentoraz nedokázalo prekonať rezistenciu 2550 Satoshi a asi už má toho celkom dosť. Na druhú stranu bolo by dobré ak by sa na chvíľu cena vrátila k supportu 2400 Satoshi nabrať nové sily. Takto to je iba búšenie gumeným kladivom do betónovej steny.

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin po opustení formácie narazil do Trend Line a od vtedy naďalej popri nej vyklesáva. Robiť na Litcoin predikciu je teraz nemožné. Všetci vieme ako je tento altcoin previazaný s Bitcoinom a v týchto chvíľach nevieme ani čo spraví Bitcoin, takže… Ostáva nám iba čakať.

Analýza LTC/BTC

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa potrebuje nutne dostať nad vyznačené pásmo v ktorom sa práve teraz nachádza. Uvidíme či a ako zareaguje na blížiaci sa kĺzavý priemer MA55. Ak EOS rýchlo nezareaguje tento kĺzavý priemer ho vytlačí z pásma a to by znamenalo opätovný návrat k 7$.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa drží v hraniciach obchodného kanála a naďalej pomaličky klesá. Tento stav by mal trvať ešte niekoľko dní ak ho ešte pred tým z toho nevytrhne Bitcoin.

Anlýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Útok na rezistenciu opäť nevyšiel a MONERO tak aj naďalej ostáva v pásme 133-110$. Predpokladám, že sa odtiaľ nepohne až kým nepríde na Bitcoine k nejakej silnej pumpe alebo prepadu. Pretože samotné Monero teraz nemá silu sa kamkoľvek samostatne pohnúť.

Analýza XMR/USD

O aktuálnom vývoji na altcoinoch môžte od teraz debatovať na našom fóre v tomto vlákne.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...