03.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Altcoiny ani včera neprestali rásť a tak sa postupne posúvame ku kľúčovým rezistenciám. Ich prekonaní sa nám naskytnú celkom slušné a bezpečné nákupne pozície. Takže treba to sledovať, konečne to začína byť zaujímavé.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano dokázalo prekonať vyznačenú rezistenciu a pokračuje v raste k cene 2476 Satoshi. Na tejto rezistencii treba očakávať minimálne konsolidáciu.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA vystrelila taktiež kolmo hore, ale opatrne. Blížime sa k silnej rezistencii v okolí 19000 Satoshi. Až prekonanie rezistencie a zároveň prekonanie kĺzavého priemeru MA200 bude znakom ďalšieho rastu. Do tej doby, by som do trhu neodporúčal vstupovať.

Anlýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar rovnako ako aj ostatné altcoiny ide prudko hore. Avšak aj tu treba byť obozretný. V ďalšom raste mu bude brániť silná rezistencia 3434 Satoshi.  A, že to nie je len tak hocijaká rezistencia, vidíte na grafe.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sa opäť pokúša o prerazenie supportneho pásma v ktorom sa nachádza. No nebude to mať jednoduché. Potrebuje prelomiť strednodobú Trend Line, dlhodobú Uptrend Line, kĺzavý priemer MA55 a  v neposlednom rade aj dlhodobú Downtrend Line. Takže prekážok ma na ceste UP viac než dosť.  A nemyslím si, že TRON bude mať dostatok síl aspoň časť z nich zdolať. Skôr čakám odraz a návrat na dno supportneho pásma.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa rázne prelomila svoju Downtrend Line a postupuje ďalej k rezistenčnému pásmu 1300-1350 Satoshi. Či do trhu skočíte alebo nie, je na vás. No upozorňujem, že môže prísť ešte minimálne k retestu Downtrend Line pred skutočným rastom.

Anlýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin potrebuje klesnúť ešte o dve tisíc Satoshi, aby sme mohli opäť premýšľať o raste.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

Na Ethereum Clasic nám vyšla včera podrobná analýza. Nájdete ju tu.

NEO/USD

NEOUSD

NEO s vysokými objemami prelomilo svoju Downtrend Line a razí si cestu UP. V týchto chvíľach naráža do rezistenčného pásma, tak uvidíme ako sa s tým popasuje. Ak by sa dokázalo cez neho prekopať, bola by to signál ďalšieho rastu a v takom prípade by som začal uvažovať nad nákupom. Do tej doby by som bol však opatrný.

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin sa vďaka pumpe na Bitcoine vyšplhal nad rezistenciu 82.5$. Ale čo ďalej? Myslím, že bez Bitcoinu Litecoin samostatne nespraví ani krok. Takže žaiden ďalší rast, aspoň pokiaľ neporastie Bitcoin, nečakám. Skôr posun do strany.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa opiera do rezistenčného pásma. Myslým, že sa mu podarí do neho ešte dnes vkročiť, ale či ho dokáže aj prekonať, je otázne. V pásme na neho čaká dlhodobá Downtrend Line a kľúčové bude hlavne prekonanie tejto prekážky.

EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple vystrelilo z obchodného kanála, no takmer okamžite narazilo na Downtren Line a zárovň sa tam nachádza aj psychologická hranica 0.5$. Ak by Ripple dokázalo zdolať tieto prekážky aj tak by som ešte počkal minimálne na prelomenie 0.54$. Až potom budeme môcť uvažovať o bezpečnom nákupe.

Anlaýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero aj naďalej posilňuje. Po vymotaní sa z pásma 110-133$ je celkom pri chuti. Teraz môžme čakať menšiu konsolidáciu na 140$ a prípravu na prelomenie MA200, čím by sa otvorila cesta k ďašej silnej rezistencii 160$. Uvidíme ako to napokon vystrelí.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...