04.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Pri včerajšej otočke na Bitcoine sa na mnohých altcoinoch objavili obratové formácie, ktoré na teraz zahatajú ich ďalší postup Up. Tak sa poďme pozrieť čo sa stalo a kam jednotlivé kryptomeny môžu klesnúť.

ADA/BTC

ADABTC

Na grafe Cardana sa nám vytvorila formácia Shooting Star a to znamená koniec rastu, aspoň pre túto chvíľu. Podľa výšky formácie treba očakávať pokles minimálne k 2200 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa dostala iba na 18423 Satoshi, kde prišlo odmietnutie s následným vytvorením formácie Shooting Star. A nie len to. Na dennom grafe máme Pin Bar a to rovnako ako v prípade Cardana znamená iba jedno. Ideme späť k supportu 16200 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

V prípade Stellar je tu malá zmena. A to vo formácii na vrchole krátkeho rastu. Tu nám na vrchu svieti Evening Star. Takže uvidíme kam až táto formácia pošle cenu tohto altcoinu. Reakcia môže prísť na MA200.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

O  TRON som už písal včera, že má pred sebou neľahkú úlohu a tých prekážok smerom UP je viac než dosť. A tak ako som predpokladal aj sa stalo. Nastala otočka a ideme späť na dno supportneho pásma.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa zasekla na 1200 Satoshi. Avšak v prípade tohto coinu by bola korekcia a retest Downtrend Line žiadúcim javom. Iba tak bude možné pokračovať v ďalšom zdravom raste.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin aj naďalej klesá. Síce sa môže zdať, že na grafe máme formáciu Hammer, čo je aj pravda, ale nie je potvrdená ďalšou zelenou sviecou, takže je neplatná.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic ani po viac ako týždni nedokázalo prekonať lokálnu rezistenciu 2550 Satoshi. A možno je to aj fajn, takáto korekcia a postup do strany aspoň zrazil indikátor RSI z prekúpenej oblasti a naďalej ho tlačí nižšie a nižšie. Aktuálne sme na 56 bodoch, pri 50 by mohla prísť silnejšia reakcia a tým možno a s ňou aj prelomenie aktuálne nezlomnej rezistencie.

Analýza ETC/USD

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin ma na dennom grafe nepotvrdenú formáciu Shooting Star. Takže ak sa nič dramatické v priebehu dňa nestane, pôjdeme späť pod 82.5$. Predpokladám, že to nebude okamžite a trh bude chvíľku na tomto supporte trucovať.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

Aj EOS, rovnako ako Litecoin, má na dennom grafe nepotvrdenú formáciu Shooting Star. Takže žiaden útok na prelomenie Downtrend Line sa sa pre túto chvíľu nekoná. Pravdepodobne pôjdeme späť k 8$.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Všetky altcoiny v našom výbere, ktoré sú v páre s USD vyzerajú akoby sa navzájom kopírovali. Takže aj tu máme neúspešný útok o prelomenie Downtrned Line a následné vytvorenie Shooting Star. Ak dnešná svieca uzavrie ako Bearish (červená), formácia sa potvrdí a pôjdeme opäť Down.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Aj Monero sa vrátilo pod 140$. No kým sme nad 133$ je to OK. Dnes určite nečakám pád pod tento support. nemáme na grafe žiaden signál, ktorý by podporil prepad, takže pre dnešok sa prikláňam k postupu do strany.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...