07.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Za posledných 24 hodín sa nestalo nič nezvyčajné, ani nič neočakávané. Ale predsa len tu niečo máme. Jeden coin si ide opäť proti trhu a ak sa mu podarí zdolať následujúce prekážky, čoskoro môže dosiahnuť nové ATH.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano otestovalo zospodu rezistenciu 2200 Satoshi a môže pokračovať v klesaní. Pri zachovaní aktuálneho tempa budeme na 2000 Satoshi v priebehu dvoch dní.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTA sa, podľa predpokladov, nedokázala udržať nad MA55 a padla až pod support 16200 Satoshi. V priebehu noci prišlo opätovne k návratu k spomínanému kĺzavému priemeru, ale trh už nemal silu prekonať ho a tak zase klesáme. Myslím, že zajtra budeme na ďalšom supporte s hodnotou 15300 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Po včerajšku je isté, že Stellar sa nachádza v klesajúcom obchodnom kanáli a Trend Line už prakticky nerešpektuje. Podľa toho, čo môžme vidieť na grafe, v priebehu zajtrajška by sme mali testovať support 3000 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Pre TRON stále platí to, čo som napísal včera. Aj keď sa teraz prepad na chvíľku zastavil, nečakajte otočku. Ide iba o konsolidáciu po prudšom prepade. No ešte budeme pokračovať ďalej, až k 400 Satoshi.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Rast Zilliqi je nadobro minulosťou. Okrem formácie Shooting Star, ktorá je už v týchto chvíľach zobchodovaná sa v priebehu posledných dní vytvorila na grafe aj formácia 1-2-3 Top. Support 1200 a niečo Satoshi tvorí zároveň Neckline spomínanej formácie. Jeho prelomením bude formácia potvrdená a to pošle cenu až k oblasti 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

A je to tu! Formácia 1-2-3 Top je zobchodovaná, trh si ešte klesol k supportu 20000 Satoshi, kde nastal odraz a môžeme opäť rásť. Prvá reakcia by mohla prísť v okolí 22000-23000 Satoshi.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

Na Ethereum Clasic, spravil kolega včera večer podrobnú analýzu. Nájdete ju na tomto odkaze.

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin už iba visí na supporte 82.5$. Predpokladám, že nepotrvá dlho a padne odtiaľ ako hnilá hruška. Zatiaľ cenu pomáha podopierať kĺzavý priemer MA55, ale ten takisto neodolá večne. Prepad je za dverami.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS je oproti včerajšku bezo zmeny. Trh postupuje do strany nad supportnym pásmom a sviečku po sviečke sa približuje k Downtrend Line. Tento stav by mal ešte aspoň v priebehu dnešného dňa vydržať.

Analýza EOS/USD 

XRP/USD

XRPUSD

Smerovanie Ripple sa od mojej poslednej analýzy z pred dvoch dní nijako nezmenilo. Aj naďalej vyklesáva popri Downtrend Line, ktorá sa zdá byť neprekonateľnou prekážkou. Ak ju trh neprekoná, čaká nás klesanie až, k už dávno avizovaným, 0.28$.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Formácia Evening Star z pred dvoch dní je už zobchodovaná. Čo bude teraz? K ďalšiemu rastu musíme zdolať minimálne rezistenciu 133$. Ak sa to trhu podarí, je tu možnosť rastu k 160$. Ak nie, zospodu cenu ešte stále podopiera MA55. Jeho prelomenie by však znamenalo pokles trh k 110$. Treba si počkať, oba varianty sú stále v hre.

Analýza XMR/USD

Related Posts

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...

Arthur Hayes diskutuje o dôvodoch, prečo Bitcoin nedosiahol 70 000 dolárov

Arthur Hayes, spoluzakladateľ BitMEX, zdieľa svoj názor na to,...