08.07.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Pumpa na Bitcoine síce na chvíľku prebrala trh kryptomien z letargie a zanechala na ňom stopu, ale nadšenie rýchlo opadlo a väčšina altcoinov sa vrátila k aktuálnemu trendu. Ale veď, presvedčte sa sami v následujúcich riadkoch.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano včera spravilo ešte jednu sviecu DOWN a potom sa vrátilo späť k rezistencii 2200 Satoshi. Takže sme presne tam kde včera a rovnako aj platí presne to isté čo včera, čiže mali by sme klesnúť k 2000 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA je, rovnako ako Cardano, presne tam, kde včera. Ďalšiemu rastu bráni kĺzavý priemer MA55, zospodu je zase support 16200 Satoshi. No myslím si, že ten dlho nevydrží a pôjdeme dole k 15300 Satoshi.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

Na Stellar nám vyšla včera nová podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON sice spravil včera ďalší schodík, ale to neznamená, že sa niečo mení. Stále máme platnú formáciu 1-2-3 Top a kým sa nezobchoduje, ťažko čakať nejaký obrat. Cieľ je 400 Satoshi. Cestou dole môže prísť k slabšej reakcii na supporte v oblasti ~486 Satoshi, ale inak smer je daný už niekoľko týždňov.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Na šesťhodinovom grafe formácia 1-2-3 Top a na dennom Pinbar a zároveň formácia Harami. Všetko sú to obratové formácie, ktoré ukončili rast Ziliqi a tým spečatili jej osud na najbližšie dni. Čakajte návrat k 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin ma trošku sklamal. Ak by predposledná svieca zavrela v takej polohe v akej bola včera, mali by sme krásnu obratovú formáciu Engulfing. No zavrela nižšie. Takže sme stále bez signálu. Uvidíme čo dnes. Na šesťhodinovom grafe môže dôjsť k vytvoreniu formácie dvojité dno, no potrebujeme odraz na 20200 Satoshi. Musíme čakať, nepredbiehajme.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Na Ethereu Clasic sa rysuje presne opačná formácia ako som písal pri BNB, čiže dvojitý vrchol. Neckline formácie je na 2692 Satoshi. Ak cena klesne pod túto hladinu, formácia sa stane platnou a pôjdeme späť k 2550 Satoshi.

ETC/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin pomaličky postupuje do strany a približuje sa k Downtrend Line. Cesta k nej je však ešte poriadne dlhá. Čo bude medzi tým? Ťažko odhadnúť. Pôjde to tam, kam zavelí Bitcoin, nakoľko Litecoin je skutočne závislí od ceny BTC asi viac ako ktorýkoľvek iný altcoin.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS je už takemr pri Downtrend Line. Ak nie dnes, tak zajtra dôjde ku kontaktu. Môj názor na situáciu je taký, že EOS ju nedokáže prekonať a padneme k 7$.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple prekročil Downtrend Line absolútne bez objemov, či nejakej výraznejšej reakcie. Nepozdáva sa mi to a radšej by som na chvíľku od Ripple dal ruky preč. Treba počkať ako sa vyvinie situácia, pretože v tejto chvíli je to nečitateľné.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero sa odrazilo, nakoniec aj vďaka pumpe na Bitcoine, od MA55 a vrátilo sa do pásma 133-140$. Síce aktuálne trh naďalej posilňuje, ale nečakám, že by dokázal prekonať hornú hranicu pásam, čiže rezistenciu 140$. A ak by aj áno, hneď na to by narazil na kĺzavý priemer MA200.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...