24.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Masaker pokračuje. Dnes už padá všetko, bez výnimky a smerujeme na hodnoty z leta minulého roka. Je až frustrujúce pozorovať každý deň ako hlboko jednotlivé altcoiny padli iba za tú dobu, čo robím denný update. Ale čo budem rozprávať. Poďte sa pozrieť sami.

ADA/BTC

ADABTC

Zdá sa, že Cardano je pri chuti. Pred malou chvíľou trh uzavrel hodinovú sviecu pod 2200 Satoshi a prakticky okamžite s otvorením novej periódy sa cena rozbehla prudko dole. Takže tu už ostáva iba konštatovať, že ideme k 1673 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa včera večer dostala von z klesajúceho obchodného kanála a pokúsila sa o opätovný návrat nad rezistenciu 17000 Satoshi. Ten bol na jej smolu odmietnutý a na vrchole tohto krátkeho Uptrendu sa vytvorila formácia Evening Star. To poslalo trh opäť k 16200 Satoshi. V týchto chvíľach je už formácia zobchodovaná. Ak sa lepšie prizrieme, je videiť, že sa na grafe tvorí vlajka. A to znamená iba jedno. Po jej potvrdení pôjde cena ešte nižšie ako je aktuálne LOW.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

Na Stellar nám vyšla nová podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

TRX/BTC

TRXBTC

Do teraz som si myslel, že formácia Bart, ktorá vznikla iba nedávno je iba doménou Bitcoinu a Etherea. Ale zjavne som sa mýlil. Trh opustil formáciu trojuholník prelomením supportu, čím ju zrušil a opäť smerujeme k Uptrend Line.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa by si už zaslúžila menší oddych v podobe vlajky alebo korekcie. Ten pád bol obrovský. Momentálne sa zastavila presne na supporte 1000 Satoshi a práve tu by sa dala očakávať aj vyššie spomínaná konsolidácia. Predsa len je to silná psychologická hranica, ale…bude záležať na Bitcoine. Ak bude naďalej padať, Zilliqa pôjde s ním a žiadne supporty nebudú prekážkou. Pod týmto supportom je ešte jeden na 800 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin včera nedokázal prekonať hodnotu 26100 Satoshi. Na hodinovom grafe sa sformoval Bearish Engulfing a ten poslal cenu až k supportnemu pásmu. Chvíľku som veril, že príde k odrazu na okraji obchodného kanála, ale žiaden odraz sa nekonal. Trh opustil obchodný kanál, prekonal supportne pásmo a mieri dole. Ak cena prelomí support na hodnote 23500 Satoshi, bude to potvrdením formácie 1-2-3 Top a to pošle cenu až k 20000 Satoshi. Takže ak ste nakúpený a nemali ste Stop-loss, budte obozretný.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin je ako priviazaný reťazou o Bitcoin, takže iba kopíruje jeho graf. Teoretizovať v týchto chvíľach, kde prepad skončí ja absolútne bezpredmetné. Zastaví sa až vtedy, keď sa zastaví Bitcoin.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS zlomil ďalší silný support a tento čínsky megaprojekt sa aj naďalej rúti z kopca. Najbližšia zastávka 5.4$ za mincu.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

NEOUSD

NEO silno bojuje o udržanie sa nad supportom 32$. No či bude jeho boj úspešný uvidíme už v priebehu najbližších hodín. Ja tipujem, že sa neudrží a padne až k 20$. To nie je strašenie, ale realita.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple už v týchto chvíľach nestojí prakticky nič v ceste a tak bude s najväčšou pravdepodobnosťou nasledovať jeho pád až k cene 0.28$. Smerujeme na menej ako 1/10 toho, čo Ripple stál na začiatku roka, keď dosiahol svoje ATH. Kruté.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Všimnite si tretiu sviecu. Na Monere včera prebehol ukážkový Pump&Dump. Niekto sa pekne nabalil, pozbieral Stop-loss príkazy s otvoreným Short pozíciiami a behom chvíľky sa cena vrátila tam, kde začínala. A to všetko v priebehu jednej minúty. Nechcem polemizovať, ale toto nevyzerá na dielo nejakej skupinky ľudí ani jednotlivca. Ale veď to je v podstate jedno. Cena pokračuje v poklese a smeruje k silnému supportu na hodnote 100$. Netrúfam si tipnúť či sa udržíme alebo pôjdeme ďalej dole. Uvidíme.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...