29.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Posledných 24 hodín na trhu s altcoinami bolo vskutku zaujímavých. Niektoré kryptomeny si polepšili, iné naopak naplnili najhoršie obavy a čaká ich ďalšia vlna poklesu. Tak poďme si to zosumarizovať.

ADA/BTCADABTC

Cardano pred chvíľkou milo prekvapilo a spravilo nečakaný obrat, keď po prelomení supportneho pásma bol odmietnutý ďalší pokles a kupujúci vyhnali cenu späť. Na 4H grafe nám tak vznikla Bullish formácia Engulfing. No stále to nie je znamením obratu, je to iba 4H graf. Pre skutočný obrat by sme túto formáciu potrebovali vidieť na dennom grafe. Čo však nie je, čoskoro môže byť. Máme na to takmer celý deň.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA mierne povyskočila, ale nie je to nič významné. Je to iba korekcia poklesu. Do grafu som zaznačil Trend Line (žltá), ktorej sa trh posledné dni drží a pokiaľ ju neprelomí, je zbytočné rozprávať o nejakom obrate.

Celá analýza IOTA/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin po prerazení supportu 115$ opäť konsoliduje. Pokles k 107$ je však viac než pravdepodobný a je to len otázka času.

Analýza LTC/USD

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar klesol takmer k poslednému LOW na 3434 Satoshi. Momentálne na tomto coine prebieha konsolidácia, ale čoskoro sa dá očakávať ďalší pokles. Prelomenie tohto supportu vyvolá pád až k 3000 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa pokúsil včera aj druhýkrát prelomiť Trend Line, no neúspešne. Prerazenie bolo trhom okamžite odmietnuté. A tak nastal pokles takmer k 10.5$ supportu aj keď to trvalo iba chvíľku. No vyzerá to tak, že dlho nepotrvá a budeme svedkami pokusu o prelomenie aj tohto supportu. Škoda.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

TRXBTC

Tron si vyklesal až k supportu 823 Satoshi. Smutné to chvíle pre túto kryptomenu, ktorá by rada nahradila Ethereum. Avšak jedno pozitívum tam vidím. Na poslednom supporte vidno dvakrát po sebe silné odmietnutie ísť nižšie, čo by mohol byť signál k ukončeniu prepadu a opätovnému rastu.

Analýza TRX/BTC

NEO/USD

NEOUSD

NEO bojuje o holú existenciu. Už včera som písal, že pád pod 50$ je veľmi zlým signálom a návrat späť nebude jednoduchý. Myslím, že pokles k 44$ je na programe najbližších hodín  a ak ani tam už nenastane nejaký odraz, bude to vážne zle a posledný čo bude opúšťať tento coin, nech zhasne.

Analýza NEO/USD

XRP/USD

XRPUSD

Ripple je každým dňom nižšie a je som si istý, že si vyklesá až k 0.5$. Takmer každý deň príde prudký pokles, mierna konsolidácia do strany, dotyk s Trend Line a kopanec prudko dole. Sám som zvedavý na reakciu na 0.5$ supporte. Už by to skutočne chcelo pozitívny signál a aspoň pokus o prelomenie Downtrend Line.

Analýza XRP/USD

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa taktiež konsoliduje po prudkom prepade. V grafe som naznačil support a rezistenciu vlajky v ktorej bude prebiehať konsolidácia. No aj u tejto kryptomeny sa dá očakávať ďalší pokles. Na ten si však pre túto chvíľu ešte budeme musieť počkať.

Analýza ZIL/BTC

XMR/USD

XMRUSD

Monero prekonalo jeden z najsilnejších supportov na tomto grafe a to hranicu 155$, ktorá štvrtému pokusu o prelomenie, v histórii tejto kryptomeny, nedokázala odolať. Čo bude nasledovať? Konsolidácia a následne pokles k supportnemu pásmu 80-100$. Áno, až tam. Bohužiaľ, medzi supportom 155$ a 100$ nie je nič, čo by mohlo zastaviť aktuálny Downtrend.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...