29.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Altcoiny aj naďalej krvácajú. Čas beží a mnohé z nich už vyhliadajú v diaľke svoje pomyselné dno. Ja pevne verím, že to už nepotrvá dlho a dočkáme sa odrazu. No poďme sa pozrieť na aktuálne dianie.

ADA/BTC

ADABTC

Prásk! Povolil aj posledný silný support a to okrúhle číslo 2000 Satoshi. Takže v priebehu pár dní budeme na 1673 Satoshi a tam niekde už dúfam v obrat.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa v hraniciach obchodného kanála strmhlav rúti z kopca. Zastaviť ju v tejto chvíli môže už iba support na hladine 13000 Satoshi. Inak sme v supportnom pásme, takže otočka môže prísť hocikedy, no aj napriek tomu si myslím, že k tým predikovaným 13000 si trh vyklesá.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Tak nakoniec z rastu nebolo nič. Lokálny trend zahatal všetky nádeje na ďalší postup Up a poslal cenu tam kde začínala, čiže na support 3000 Satoshi. Podľa tej reakcie na tento lokálny support sa dá čakať, že support povolí skôr ako lokálna Trend Line. V takom prípade nás čaká pokles k 2500 Satoshi.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

TRON nadobro prelomil dlhodobú Uptrend Line a vstúpil do supportneho pásma 620-580 Satoshi. Prelomenie je už potvrdené aj dennou sviecou. V týchto chvíľach sa cena odrazila od MA200 z denného grafu, čo je silný support, ale myslím, že čoskoro padne aj ten. Formácia 1-2-3 Top ešte stále nie je zobchodovaná a bojím sa, že kým sa nezobchoduje, na nejaký výraznejší rast môžme zabudnúť.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa bojuje o udražnie nad 1000 Satoshi ako lev. No na jej škodu, má pred sebou prisilné prekážky a to ako Downtrend Line, tak kĺzavý priemer MA200. Budem optimista a tak radšej nepredvídam ďalší vývoj. Nechajme sa prekvapiť.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Priznám sa, že netuším čo spôsobilo včerajšiu pumpu na Binance Coin. No to nič nemení na tom, že tam máme stále platnú formáciu 1-2-3 Top. Aj preto ešte v priebehu dneška očakávam návrat ceny späť pod 23600 Satoshi a potom postupné klesanie k 20000.

Analýza BNB/BTC

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic je  posledné dni akési nerozhodné. Tak uvidíme čo dnes. Dnes by sa totiž cena mal dotknúť alebo prelomiť lokálnu Uptrend Line (oranžová). Ak by sa to podarilo, bola by tu možnosť dostať sa nad 2550 Satoshi, kde bol postup trhu smerom Up v predchádzajúcich dňoch niekoľkokrát odmietnutý.

LTC/USD

LTCUSD

Žeby? Žeby konečne signál k obratu? Litecoin dnes dosiahol nové LOW a vyzerá to tak, že sa na jeho grafe tvorí formácia klesajúci klin. Tvorenie takejto formácie na konci Downtrendu môže predznamenávať jeho blížiaci sa koniec a otáčanie do Uptrednu. Sám som zvedavý ako sa situácia vyvinie. No bola by to veľmi silná obratová formácia a taktiež to celkom sedí s tým čo som včera písal v analýze Etherea. Ostáva iba veriť.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

Na EOS nám včera vyšla podrobná analýza. Nájdete ju na tomto odkaze.

XRP/USD

Aj na Ripple máme čerstvú podrobnú analýzu. Viac tu.

XMR/USD

XMRUSD

Monero nedokázalo zdolať rezistenciu 133$ a následne prišlo k silnému odmietnutiu pokračovať ďalej v raste. To poslalo cenu o takmer 20$ nižšie. Čo bude teraz? Neviem. pravdepodobne si opäť klesneme k supportu 110$ a tam sa rozhodne.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...