31.05.2018 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Dnes máme na trhu jeden z kľudnejších dní, ale za to pozitívnejších ako tomu bolo posledné týždne. Tak poďme si to zosumarizovať.

ADA/BTC

ADABTC

Na grafe Cardana sa toho od včera príliš veľa nezmenilo. Trh narazil na dlhodobú Uptrend Line a tá tvorí silnú prekážku v ďalšom raste. No vyzerá to tak, že Cardano sa nevzdáva a začalo konsolidovať pod touto Trend Line vo formácii vlajka. Ak sa vlajka potvrdí, Cardano by mohlo jedným ťahom prelomiť obe trendové čiary a zastaviť sa až na rezistencii 3053 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA podobne ako Cardano, konsoliduje vo vlajke a naberá sily na prerazenie rezistencie v okolí 22000 Satoshi. Potvrdenie vlajky by mohlo cenu vyhnať niekde k 24000 Satoshi, kde by pravdepodobne nasledovala ďalšia konsolidácia.

Analýza IOTA/BTC

LTC/BTC

Na Litecoin sme včera večer vydali novú analýzu

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa šance, ktorú mu priniesol rast Bitcoinu príliš nechytil. Po odraze od MA55 jeho cena naďalej klesá. Momentálne sa nedokáže dostať cez MA200 na hodinovom grafe a pravdepodobne bude nasledovať ďalší pokles k vyznačeným supportom.

Analýza XLM/BTC

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa stále drží nad supportom 11.8$ V ďalšom raste mu momentálne bráni MA55  a zároveň fundament. Čínska bezpečnostná firma totiž zistila na platforme EOS zásadné chyby, ktoré dovoľujú útok heckerov a prevzatie plnej kontroly nad napadnutými uzlami. Chyby boli samozrejme okamžite odstránená vývojármi tejto kryptomeny, no stále sa nevie, koľko ďalších takýchto chýb na EOS ostáva. Z tohto dôvodu bezpečnostná firma navrhuje vykonať nezávislý audit. Nezabúdajme, že EOS bude čo chvíľa spúšťať svoj vlastný MainNet. Uvidíme ako s týmito nepriaznivými správami tento coin vysporiada až sa táto správa rozkríkne do sveta.

Analýza EOS/USD

TRX/BTC

Tron je momentálne v kurze a preto sme vydali ďalšiu podrobnú analýzu tejto kryptomeny, ktorú dnes spúšťa vlastný MainNet.

NEO/USD

NEOUSD

NEO doslova okopírovalo graf Etherea. Cena najprv vypadla z formácie vlajka, čím ju zrušila a následne sa vrátila spať nad jej support. Dôležité však je, že sa dokázala udržať nad úrovňou 50$. No táto situácia je stále príliš neistá a potrebovali by sme sa dostať aspoň nad rezsitenciu 53.50$.

Analýza NEO/USD

XRP/USDXRPUSD

Ripple sa pohybuje v kanáli medzi 0.628$ a 0.55$. Z najhoršieho sme síce vonku, ale potrebovali by sme sa dostať nad rezistenciu 0.628$ a získať tak pevnú zem pod nohami. Zatiaľ je to stále neisté a strašiak v podobe pádu pod 0.5$ je stále v hre.

Analýza XRP/USD

XMRUSD

Monero sa od včera pohybuje do strany a pomaličky sa popri supportu 150$ blíži k Downtrend Line. Momentálne nemám viac čo k tejto kryptomene napísať, vidíte to sami na grafe. Rozhýbať by ju mohol až nejaký výraznejší posun na Bitcoine, inak nuda.

Analýza XMR/USD

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa sa síce včera na chvíľku pozrela nad rezistenciu 1516 Satoshi, ale trh ju okamžite poslal dole. Takže dnes bude na programe konsolidácia a opätovný pokus o prekonanie tohto supportu, ktorý by dostal Zilliqu do lepšej a istejšej pozície.

Analýza ZIL/BTC

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

[Súhrn článkov] + Binance plánuje odstrániť stablecoiny z európskeho trhu

Pokiaľ máte málo času a nestíhate si prechádzať naše...

Bollingerove pásma ukazujú, že sa bitcoin nachádza na dôležitej hranici

John Bollinger, tvorca známeho ukazovateľa volatility, na sociálnej sieti...

ARK Invest: Makroekonomické protivetre môžu oddialiť rast Bitcoinu

Investičná spoločnosť ARK Invest vo svojej najnovšej správe upozorňuje...

Coinbase uvádza Web3 peňaženku pre inštitucionálnych a podnikových investorov

Kryptomenová burza Coinbase rozširuje svoju ponuku produktov s novou...

Armstrong: Coinbase plne integruje Lightning Network

Generálny riaditeľ kryptomenovej burzy Coinbase Brian Armstrong vo svojom...

Arthur Hayes diskutuje o dôvodoch, prečo Bitcoin nedosiahol 70 000 dolárov

Arthur Hayes, spoluzakladateľ BitMEX, zdieľa svoj názor na to,...